Bestuur

 

Rik Buysse Sportief manager rik@basketsijsele.be
Nico De Baene Secretaris secretaris@basketsijsele.be
Peter De Coessemaeker Penningmeester peter@basketsijsele.be
Marc De Pourcq Barwerking marc@basketsijsele.be
Ilse Gantois Pr-team ilse@basketsijsele.be
Philippe Mus Evenementen philippe@basketsijsele.be
Yvan De Craemer Sportieve cel yvan@basketsijsele.be
Steven Van de Keere Webmaster steven@basketsijsele.be

 

 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2017 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.02s)
Websitebeheer: Steven