Kalender Basket Sijsele One


daguuractiviteitwedstrijduitslaglocatie
Wed 01-08-2018 00:00 beker belgie Casino de Spa - Basket Sijsele One    
(Nog te plannen!)
Thu 02-08-2018 00:00 beker belgie Gent Hawks A - Basket Sijsele One    
(Nog te plannen!)
Fri 03-08-2018 00:00 beker belgie Basket Sijsele One - RPC Anderlecht A    
(Nog te plannen!)
Sat 04-08-2018 00:00 beker belgie Basket Sijsele One - Hasselt BT A    
(Nog te plannen!)
Fri 07-09-2018 21:00 competitie Limburg United B - Basket Sijsele One    
Sat 15-09-2018 20:30 competitie Basket Sijsele One - BS Waregem A    
Sat 22-09-2018 20:30 competitie Gembo Borgerhout A - Basket Sijsele One    
Sat 06-10-2018 20:30 competitie Basket Sijsele One - Spirou Basket B    
Sat 13-10-2018 20:45 competitie Melco Ieper A - Basket Sijsele One    
Sat 20-10-2018 20:30 competitie Basket Sijsele One - Antwerp Giants B    
Sat 03-11-2018 20:15 competitie Gent Hawks A - Basket Sijsele One    
Sat 10-11-2018 20:45 competitie Ekeren A - Basket Sijsele One    
Sat 17-11-2018 20:30 competitie Basket Sijsele One - Royal IV BXL A    
Sat 24-11-2018 20:00 competitie BBC Lommel A - Basket Sijsele One    
Sat 01-12-2018 20:30 competitie Basket Sijsele One - Oxaco Boechout A    
Sat 08-12-2018 20:30 competitie Melse-Beveren A - Basket Sijsele One    
Sat 15-12-2018 20:30 competitie Basket Sijsele One - Gistel Oostende A    
Sat 05-01-2019 20:30 competitie Basket Sijsele One - Limburg United B    
Sat 12-01-2019 20:00 competitie BS Waregem A - Basket Sijsele One    
Sat 19-01-2019 20:30 competitie Basket Sijsele One - Gembo Borgerhout A    
Sun 27-01-2019 14:30 competitie Gistel Oostende A - Basket Sijsele One    
Fri 01-02-2019 21:00 competitie Spirou Basket B - Basket Sijsele One    
Sat 09-02-2019 20:30 competitie Basket Sijsele One - Melco Ieper A    
Fri 15-02-2019 21:00 competitie Antwerp Giants B - Basket Sijsele One    
Sat 23-02-2019 20:30 competitie Basket Sijsele One - Gent Hawks A    
Sat 02-03-2019 20:30 competitie Basket Sijsele One - Ekeren A    
Sun 10-03-2019 16:30 competitie Royal IV BXL A - Basket Sijsele One    
Sat 16-03-2019 20:30 competitie Basket Sijsele One - BBC Lommel A    
Sat 30-03-2019 20:45 competitie Oxaco Boechout A - Basket Sijsele One    
Sat 06-04-2019 20:30 competitie Basket Sijsele One - Melse-Beveren A    

 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2018 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.03s)
Websitebeheer: Steven