Kalender Basket Sijsele One


daguuractiviteitwedstrijduitslaglocatie
Tue 07-08-2018 20:00 oefenwedstrijd Basket Sijsele One - Falco Gent A 92 - 66  
Sat 11-08-2018 21:00 beker belgie Casino de Spa - Basket Sijsele One 110 - 115  
(Na 3 verlengingen!)
Mon 13-08-2018 19:30 oefenwedstrijd Basket Sijsele One - USA Selectie 86 - 94  
Sat 18-08-2018 20:15 beker belgie Gent Hawks A - Basket Sijsele One 87 - 68  
Tue 21-08-2018 20:45 oefenwedstrijd Gistel Oostende B - Basket Sijsele One 72 - 78  
Sat 25-08-2018 20:30 beker belgie Basket Sijsele One - RPC Anderlecht A 74 - 72  
Sun 26-08-2018 17:00 oefenwedstrijd BC Kortrijk A - Basket Sijsele One 67 - 82  
Wed 29-08-2018 20:30 oefenwedstrijd Kontich Wolves A - Basket Sijsele One 61 - 60  
Sun 02-09-2018 15:00 beker belgie Basket Sijsele One - Hasselt BT A 97 - 73  
Sun 09-09-2018 12:00 competitie Limburg United B - Basket Sijsele One 75 - 48  
Sat 15-09-2018 20:30 competitie Basket Sijsele One - BS Waregem A 68 - 79  
Sat 22-09-2018 20:30 competitie Gembo Borgerhout A - Basket Sijsele One 86 - 71  
Thu 04-10-2018 19:30 oefenwedstrijd Basket Sijsele One - KBBC Oostkamp A    
Sat 13-10-2018 20:45 competitie Melco Ieper A - Basket Sijsele One 81 - 69  
Sat 20-10-2018 20:30 competitie Basket Sijsele One - Antwerp Giants B 78 - 56  
Sat 27-10-2018 17:00 beker vlaanderen Zwevezele A (+10) - Basket Sijsele One 89 - 103  
Sat 03-11-2018 20:15 competitie Gent Hawks A - Basket Sijsele One 87 - 85  
Sat 10-11-2018 20:45 competitie Ekeren A - Basket Sijsele One 63 - 77  
Sat 17-11-2018 20:30 competitie Basket Sijsele One - Royal IV BXL A 69 - 70  
Sat 24-11-2018 20:00 competitie BBC Lommel A - Basket Sijsele One 83 - 80  
Sat 01-12-2018 20:30 competitie Basket Sijsele One - Oxaco Boechout A 63 - 65  
Tue 04-12-2018 20:30 beker vlaanderen Basket Sijsele One - Gistel Oostende B (+5) 73 - 68  
Sun 09-12-2018 14:30 competitie Melsele-Beveren A - Basket Sijsele One 86 - 78  
Sat 15-12-2018 20:30 competitie Basket Sijsele One - Gistel Oostende A 86 - 61  
Fri 21-12-2018 21:00 competitie Basket Sijsele One - Spirou Basket B 59 - 70  
Sat 05-01-2019 20:30 competitie Basket Sijsele One - Limburg United B 90 - 71  
Sat 12-01-2019 20:00 competitie BS Waregem A - Basket Sijsele One 83 - 66  
Sun 27-01-2019 14:30 competitie Gistel Oostende A - Basket Sijsele One 80 - 77  
Tue 29-01-2019 20:30 beker vlaanderen Gembo Borgerhout A - Basket Sijsele One 105 - 70  
Sun 03-02-2019 13:00 competitie Spirou Basket B - Basket Sijsele One 89 - 95  
(Na 1 verlenging)
Sat 09-02-2019 20:30 competitie Basket Sijsele One - Melco Ieper A 85 - 91  
Sun 17-02-2019 16:00 competitie Antwerp Giants B - Basket Sijsele One 88 - 91  
Sat 23-02-2019 20:30 competitie Basket Sijsele One - Gent Hawks A 72 - 76  
Sat 02-03-2019 20:30 competitie Basket Sijsele One - Ekeren A 109 - 70  
Sat 09-03-2019 20:00 competitie Royal IV BXL A - Basket Sijsele One 75 - 70  
Sat 16-03-2019 20:30 competitie Basket Sijsele One - BBC Lommel A 85 - 78  
Mon 25-03-2019 20:30 competitie Basket Sijsele One - Gembo Borgerhout A 68 - 77  
Sat 30-03-2019 20:45 competitie Oxaco Boechout A - Basket Sijsele One 90 - 80  
Sat 06-04-2019 20:30 competitie Basket Sijsele One - Melsele-Beveren A 86 - 77  

 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2019 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.05s)
Websitebeheer: Steven