Kalender Basket Sijsele Three (3de Prov)


daguuractiviteitwedstrijduitslaglocatie
Sun 27-09-2020 00:00 beker wvl Basket Sijsele Three (3de Prov) - 1/16 Finale    
Sat 03-10-2020 21:00 competitie Olympos Marke A - Basket Sijsele Three (3de Prov)   De Weimeerschen
Sat 10-10-2020 17:30 competitie Basket Sijsele Three (3de Prov) - Kortrijk Spurs E    
Sun 18-10-2020 15:00 competitie Poperinge B - Basket Sijsele Three (3de Prov)    
Sat 24-10-2020 17:30 competitie Basket Sijsele Three (3de Prov) - ACJ Brugge A    
Sat 07-11-2020 17:30 competitie Basket Sijsele Three (3de Prov) - Basket Izegem C    
Sun 15-11-2020 14:45 competitie Koekelare B - Basket Sijsele Three (3de Prov)    
Sat 21-11-2020 17:30 competitie Basket Sijsele Three (3de Prov) - BBC Heuvelland A    
Sat 28-11-2020 20:15 competitie Langemark A - Basket Sijsele Three (3de Prov)    
Sat 05-12-2020 17:30 competitie Basket Sijsele Three (3de Prov) - ZwevegemDeerlijk C    
Sat 12-12-2020 20:15 competitie BBV Oedelem A - Basket Sijsele Three (3de Prov)    
Sat 09-01-2021 17:30 competitie Basket Sijsele Three (3de Prov) - KBBC Oostkamp C    
Sat 16-01-2021 18:00 competitie Wevelgem B - Basket Sijsele Three (3de Prov)    
Sat 23-01-2021 17:30 competitie Basket Sijsele Three (3de Prov) - Gistel Oostende D    
Sat 06-02-2021 17:30 competitie Basket Sijsele Three (3de Prov) - Olympos Marke A    
Sat 13-02-2021 16:00 competitie Kortrijk Spurs E - Basket Sijsele Three (3de Prov)    
Sat 20-02-2021 17:30 competitie Basket Sijsele Three (3de Prov) - Poperinge B    
Sat 27-02-2021 20:30 competitie ACJ Brugge A - Basket Sijsele Three (3de Prov)    
Sat 06-03-2021 17:30 competitie Basket Sijsele Three (3de Prov) - Koekelare B    
Sat 13-03-2021 19:30 competitie Basket Izegem C - Basket Sijsele Three (3de Prov)    
Sat 27-03-2021 21:00 competitie BBC Heuvelland A - Basket Sijsele Three (3de Prov)    
Sat 10-04-2021 17:30 competitie Basket Sijsele Three (3de Prov) - Langemark A    
Sat 17-04-2021 16:30 competitie ZwevegemDeerlijk C - Basket Sijsele Three (3de Prov)    
Sat 24-04-2021 17:30 competitie Basket Sijsele Three (3de Prov) - BBV Oedelem A    
Sun 02-05-2021 11:00 competitie KBBC Oostkamp C - Basket Sijsele Three (3de Prov)    
Sat 08-05-2021 17:30 competitie Basket Sijsele Three (3de Prov) - Wevelgem B    
Sat 15-05-2021 20:30 competitie Gistel Oostende D - Basket Sijsele Three (3de Prov)    
Sun 15-08-2021 20:45 beker wvl Basket Sijsele Three (3de Prov) - KBBC Oostkamp B    
(Uitgesteld!?)
Sun 22-08-2021 17:30 beker wvl Basket Sijsele Three (3de Prov) - BBV Oedelem A    
(Uitgesteld!?)
Mon 23-08-2021 16:30 beker wvl Kortrijk Spurs G - Basket Sijsele Three (3de Prov)    
(Uitgesteld!?)
Sun 29-08-2021 20:30 beker wvl Rc Brugge C - Basket Sijsele Three (3de Prov)    
(Uitgesteld!?)

 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2020 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.04s)
Websitebeheer: Steven