Kalender Basket Sijsele U10 Niveau 4


daguuractiviteitwedstrijduitslaglocatie
Sat 25-09-2021 15:00 competitie Basket Sijsele U10 Niveau 4 - Rc Brugge A 1 - 1  
Sat 09-10-2021 09:00 competitie BC Gistel Oostende C - Basket Sijsele U10 Niveau 4 1 - 1 Sportcentrum Zomerloos Gistel
Sat 16-10-2021 15:00 competitie Basket Sijsele U10 Niveau 4 - Eernegem A 1 - 1  
Sat 30-10-2021 09:00 competitie Blankenberge A - Basket Sijsele U10 Niveau 4    
Sat 06-11-2021 15:00 competitie Basket Sijsele U10 Niveau 4 - Avanti Dames Brugge A    
Sat 13-11-2021 10:45 competitie Rc Brugge A - Basket Sijsele U10 Niveau 4    
Sat 20-11-2021 15:00 competitie Basket Sijsele U10 Niveau 4 - BC Gistel Oostende C    
Sat 27-11-2021 15:00 competitie Eernegem A - Basket Sijsele U10 Niveau 4    
Sat 04-12-2021 15:00 competitie Basket Sijsele U10 Niveau 4 - Blankenberge A    
Sun 12-12-2021 12:00 competitie Avanti Dames Brugge A - Basket Sijsele U10 Niveau 4    

 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2021 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.02s)
Websitebeheer: Steven