Kalender Basket Sijsele U10 (niveau 3)


daguuractiviteitwedstrijduitslaglocatie
Sun 06-09-2020 09:00 competitie KBBC Oostkamp A - Basket Sijsele U10 (niveau 3) 1 - 1 Riderfort Domein
Sat 12-09-2020 15:00 competitie Basket Sijsele U10 (niveau 3) - BC Knokke-Heist A 1 - 1  
Sat 19-09-2020 13:00 competitie KBT ION Waregem A - Basket Sijsele U10 (niveau 3) 1 - 1  
Sat 26-09-2020 09:00 competitie BC Knokke-Heist A - Basket Sijsele U10 (niveau 3) 1 - 1  
Sat 03-10-2020 15:00 competitie Basket Sijsele U10 (niveau 3) - KBBC Oostkamp A 1 - 1  
Sat 10-10-2020 15:00 competitie Basket Sijsele U10 (niveau 3) - BJM Knesselare A 1 - 1  
Sat 17-10-2020 09:00 competitie Blankenberge A - Basket Sijsele U10 (niveau 3) 1 - 1  
Sat 24-10-2020 15:00 competitie Basket Sijsele U10 (niveau 3) - KBT ION Waregem A 1 - 1  
Sat 31-10-2020 15:00 competitie Basket Sijsele U10 (niveau 3) - Kortrijk Spurs B    
Sat 14-11-2020 12:15 competitie BJM Knesselare A - Basket Sijsele U10 (niveau 3)    
Sat 21-11-2020 15:00 competitie Basket Sijsele U10 (niveau 3) - Blankenberge A    
Sat 28-11-2020 11:30 competitie Kortrijk Spurs B - Basket Sijsele U10 (niveau 3)    
Sat 05-12-2020 15:00 competitie Basket Sijsele U10 (niveau 3) - Zedelgem A    
Sat 12-12-2020 15:00 competitie Zedelgem A - Basket Sijsele U10 (niveau 3)    

 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2020 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.02s)
Websitebeheer: Steven