Kalender Basket Sijsele U12


daguuractiviteitwedstrijduitslaglocatie
Sat 18-09-2021 13:00 competitie Basket Sijsele U12 - Avanti Brugge B 71 - 34  
Sat 25-09-2021 13:00 competitie Basket Sijsele U12 - Zedelgem C 32 - 46  
Sat 02-10-2021 09:00 competitie Blankenberge B - Basket Sijsele U12 80 - 39  
Sat 09-10-2021 13:00 competitie De Panne B - Basket Sijsele U12 29 - 70  
Sat 16-10-2021 13:00 competitie Basket Sijsele U12 - Rc Brugge A 67 - 34  
Sat 23-10-2021 12:00 competitie Avanti Brugge B - Basket Sijsele U12 58 - 60  
Sun 14-11-2021 13:00 competitie Zedelgem C - Basket Sijsele U12 58 - 42  
Sat 20-11-2021 13:00 competitie Basket Sijsele U12 - De Panne B 71 - 56  
Sat 27-11-2021 13:15 competitie Rc Brugge A - Basket Sijsele U12 38 - 55  
Sat 04-12-2021 13:00 competitie Basket Sijsele U12 - Blankenberge B    
(Uitgesteld!)
Sat 15-01-2022 09:00 competitie Basket Blankenberge B - Basket Sijsele U12 89 - 55  
Sat 22-01-2022 13:00 competitie Basket Sijsele U12 - Sgolba Aalter A 35 - 67  
Sat 05-02-2022 17:00 competitie Bredene B - Basket Sijsele U12 59 - 41  
Sat 12-02-2022 09:00 competitie KBGO Basket@Sea B - Basket Sijsele U12 64 - 29  
Sat 19-02-2022 13:00 competitie Basket Sijsele U12 - Knesselare B 46 - 53  
Sun 13-03-2022 09:15 competitie Sgolba Aalter A - Basket Sijsele U12 65 - 37  
Sun 20-03-2022 11:00 competitie Knesselare B - Basket Sijsele U12 86 - 30  
Sat 26-03-2022 13:00 competitie Basket Sijsele U12 - Basket Blankenberge B 37 - 70  
Sat 09-04-2022 13:00 competitie Basket Sijsele U12 - KBGO Basket@Sea B 30 - 63  
Sat 23-04-2022 13:00 competitie Basket Sijsele U12 - Bredene B    

 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2022 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.03s)
Websitebeheer: Steven