Kalender U14 Landelijk


daguuractiviteitwedstrijduitslaglocatie
Sat 12-08-2017 14:30 beker vlaanderen U14 Landelijk - Oostkamp A 76 - 58  
Wed 16-08-2017 17:00 beker wvl U14 Landelijk - Gistel Oostende A 49 - 47  
Sat 19-08-2017 00:00 oefenwedstrijd U14 Landelijk - Flanders Classic Cup    
Sun 20-08-2017 00:00 oefenwedstrijd U14 Landelijk - Flanders Classic Cup    
Sat 26-08-2017 10:00 competitie U14 Landelijk - Asse-Ternat A 40 - 73  
Sat 02-09-2017 12:45 competitie Glory Bazel A - U14 Landelijk 45 - 75  
Sat 09-09-2017 12:30 competitie U14 Landelijk - Guco Lier A 66 - 45  
Sun 17-09-2017 15:30 competitie Asse-Ternat A - U14 Landelijk 77 - 48  
Sun 24-09-2017 10:00 competitie De Pinte A - U14 Landelijk 45 - 89  
Sun 01-10-2017 14:00 competitie U14 Landelijk - Laarne A 76 - 52  
Sat 07-10-2017 14:45 competitie Guco Lier A - U14 Landelijk 43 - 78  
Sun 15-10-2017 14:00 competitie U14 Landelijk - Glory Bazel A 68 - 49  
Sun 22-10-2017 11:00 competitie Laarne A - U14 Landelijk 63 - 80  
Sat 28-10-2017 14:30 competitie U14 Landelijk - De Pinte A 71 - 62  
Wed 01-11-2017 17:00 beker vlaanderen U14 Landelijk - Telenet Oostende A 30 - 125  
Sat 04-11-2017 14:30 beker wvl U14 Landelijk - Telenet Oostende A 24 - 117  
Sun 12-11-2017 10:00 competitie Bavi Gent A - U14 Landelijk 90 - 41  
Sat 18-11-2017 12:30 competitie U14 Landelijk - Oostende Bredene A 63 - 82  
Sat 25-11-2017 14:15 competitie U14 Landelijk - Sint-Niklase Condors A 49 - 56  
Sun 07-01-2018 13:45 competitie Oostende Bredene A - U14 Landelijk 90 - 36  
Sat 13-01-2018 10:00 competitie Soba Antwerpen A - U14 Landelijk 96 - 31  
Sun 21-01-2018 10:30 competitie Leuven Bears A - U14 Landelijk    
Sat 03-02-2018 14:00 competitie U14 Landelijk - Bavi Gent A    
Sat 10-02-2018 12:30 competitie U14 Landelijk - Leuven Bears A    
Sun 18-02-2018 10:00 competitie Sint-Niklase Condors A - U14 Landelijk    
Sat 24-02-2018 12:30 competitie U14 Landelijk - Soba Antwerpen A    

 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2018 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.05s)
Websitebeheer: Steven