Kalender Basket Sijsele U16 Niv 2


daguuractiviteitwedstrijduitslaglocatie
Sat 24-08-2019 11:00 oefenwedstrijd Blankenberge A - Basket Sijsele U16 Niv 2 90 - 31  
Sat 31-08-2019 13:00 competitie BBC Poperinge A - Basket Sijsele U16 Niv 2 102 - 50  
Sat 07-09-2019 14:00 competitie Basket Sijsele U16 Niv 2 - Wytewa Roeselare A 69 - 62  
Sat 14-09-2019 13:00 competitie ZwevegemDeerlijk A - Basket Sijsele U16 Niv 2 48 - 59  
Sat 21-09-2019 12:00 competitie Basket Sijsele U16 Niv 2 - BBC Poperinge A 71 - 101  
Sat 28-09-2019 12:00 competitie Basket Sijsele U16 Niv 2 - Rc Brugge A 70 - 49  
Sun 06-10-2019 13:00 competitie BBC Izegem A - Basket Sijsele U16 Niv 2 66 - 61  
Sat 12-10-2019 12:00 competitie Basket Sijsele U16 Niv 2 - BBC Izegem A 61 - 54  
Sun 13-10-2019 14:00 competitie Melco Ieper A - Basket Sijsele U16 Niv 2 66 - 68  
Sat 26-10-2019 14:00 competitie Basket Sijsele U16 Niv 2 - Wevelgem-Moorsele A 70 - 74  
Sun 03-11-2019 09:00 competitie Rc Brugge A - Basket Sijsele U16 Niv 2 60 - 54  
Sat 09-11-2019 12:00 competitie Basket Sijsele U16 Niv 2 - ZwevegemDeerlijk A 56 - 42  
Sat 16-11-2019 16:15 competitie Wytewa Roeselare A - Basket Sijsele U16 Niv 2 78 - 89  
Sat 23-11-2019 12:00 competitie Basket Sijsele U16 Niv 2 - Melco Ieper A 60 - 58  
Sat 30-11-2019 15:00 competitie Wevelgem-Moorsele A - Basket Sijsele U16 Niv 2 64 - 61  
Sat 21-12-2019 10:00 beker vlaanderen Aarschot A - Basket Sijsele U16 Niv 2 84 - 40  
Sat 11-01-2020 12:00 competitie Basket Sijsele U16 Niv 2 - BBC Geel A 57 - 78  
Sat 18-01-2020 12:00 competitie Tongeren A - Basket Sijsele U16 Niv 2 81 - 52  
Sat 01-02-2020 13:00 competitie BBC Lommel A - Basket Sijsele U16 Niv 2    
Sat 08-02-2020 14:00 competitie Guco Lier A - Basket Sijsele U16 Niv 2    
Sat 15-02-2020 12:00 competitie Basket Sijsele U16 Niv 2 - Jeugd Gentson A    
Sat 22-02-2020 10:00 competitie BBC Zottegem A - Basket Sijsele U16 Niv 2    
Sun 01-03-2020 13:00 competitie BBC Geel A - Basket Sijsele U16 Niv 2    
Sat 07-03-2020 12:00 competitie Basket Sijsele U16 Niv 2 - LDP Donza A    
Sat 14-03-2020 12:00 competitie Basket Sijsele U16 Niv 2 - Tongeren A    
Sun 29-03-2020 11:00 competitie Jeugd Gentson A - Basket Sijsele U16 Niv 2    
Sat 04-04-2020 12:00 competitie Basket Sijsele U16 Niv 2 - BBC Zottegem A    
Sat 11-04-2020 13:30 competitie LDP Donza A - Basket Sijsele U16 Niv 2    
Sat 18-04-2020 12:00 competitie Basket Sijsele U16 Niv 2 - Guco Lier A    
Sat 25-04-2020 14:00 competitie Basket Sijsele U16 Niv 2 - BBC Lommel A    

 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2020 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.02s)
Websitebeheer: Steven