Kalender Basket Sijsele U18 (niveau 2)


daguuractiviteitwedstrijduitslaglocatie
Sat 12-09-2020 13:00 oefenwedstrijd Basket Sijsele U18 (niveau 2) - Basket SKT Ieper A 100 - 72  
Sat 19-09-2020 11:00 competitie Bredene A - Basket Sijsele U18 (niveau 2) 47 - 72  
Sun 27-09-2020 17:00 competitie KBBC Laarne A - Basket Sijsele U18 (niveau 2) 72 - 63  
Sat 03-10-2020 11:00 competitie Basket Sijsele U18 (niveau 2) - ZwevegemDeerlijk A 63 - 51  
Sat 10-10-2020 11:00 competitie Basket Sijsele U18 (niveau 2) - KBBC Oostkamp A 69 - 51  
Sat 17-10-2020 16:45 competitie Sgolba Aalter A - Basket Sijsele U18 (niveau 2)    
(Geannuleerd)
Sat 24-10-2020 11:00 competitie Basket Sijsele U18 (niveau 2) - Bredene A    
(Geannuleerd)
Sat 31-10-2020 13:00 competitie ZwevegemDeerlijk A - Basket Sijsele U18 (niveau 2)   Gaverhal
(Geannuleerd)
Sat 07-11-2020 11:00 competitie Basket Sijsele U18 (niveau 2) - KBBC Laarne A    
(Geannuleerd)
Sat 14-11-2020 14:00 competitie KBBC Oostkamp A - Basket Sijsele U18 (niveau 2)    
Sat 21-11-2020 11:00 competitie Basket Sijsele U18 (niveau 2) - Sgolba Aalter A    
Sat 19-12-2020 00:00 beker vlaanderen Basket Sijsele U18 (niveau 2) - 1/8 Finale    

 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2020 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.03s)
Websitebeheer: Steven