Klassement Basket Sijsele One (TDM1)

  Sijsele BOR GEN GIS LIE LDP LIM LOM IEP MEL BOE BXL SPI WAR
Basket Sijsele   77-87 71-74 74-69 68-79     83-84 72-77 72-90   75-77 62-54 67-86
Gembo A 82-65     84-52 74-87   73-104 79-68 92-84 73-65 61-62 95-68 79-46 74-73
Gent Hawks A 94-82 89-68   90-61 99-68 62-63 103-72       86-72 75-63 69-64 92-88
Gistel A 55-68 69-92 81-102   74-76 68-79   72-81 61-106   55-79   67-72 64-76
Guco Lier A   68-81 86-96 87-47   84-69 64-88 71-70 67-86   79-60     70-75
LDP Donza A 95-82 71-82 56-69 96-68     71-80 77-43 57-71 91-75   78-71 78-63  
Limburg Utd B 97-65 77-82 96-84 88-55   71-75       62-71 92-78 84-85 99-68 66-69
Lommel A 109-87   100-90 78-75 87-65 91-79 77-70   78-92 90-93 72-84 91-62 88-59 75-77
Melco Ieper A   93-80 68-59   72-65 82-75 80-74 76-68   73-67 85-78 74-65 80-55 80-56
Melsele A 97-88   94-84 82-76 83-89 91-84 89-78   95-96   86-71 72-75 78-83 77-66
Oxaco A 69-67 81-79 73-72   98-96 77-60 89-96 96-76   78-83   66-73   85-86
Royal IV A   97-71     75-83 73-71 71-69   74-90 76-90 75-73   57-63 73-63
Spirou B 81-59 63-65 75-82 65-50 72-74     64-62 61-65 71-68 74-72 61-73    
Waregem A 97-89   43-91 80-49 89-77 86-80 83-75 74-97   81-89   91-68 93-58  

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.Melco Ieper A201911630139958
2.Gent Hawks A211561762154451
3.Gembo A211471653155949
4.Melsele A211381735165747
5.Waregem A211381632159647
6.Lommel A2111101685162543
7.Guco Lier A2010101535156340
8.Royal IV A2010101451153540
9.Limburg Utd B209111638153238
10.Oxaco A209111541155338
11.LDP Donza A209111505148938
12.Spirou B218131372152037
13.Basket Sijsele203171473165326
14.Gistel A200201268165520

Laatst gewijzigd: 02-03-2020 om 18u32
 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2020 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.04s)
Websitebeheer: Steven