Klassement Basket Sijsele Three (3de prov)

  Sijsele AVE GIS OOS WAR KNO KOR MAR MID OED BRE OUD ROZ ZWE
Basket Sijsele   52-68 49-98 49-74 87-80 0-20 43-66   79-73 66-106 63-79 62-56 54-63 56-74
Avelgem B 85-67   67-81 44-45 61-73 65-50 69-48 73-62 67-47 56-77 77-56 61-66 62-47 59-46
Gistel Oostende D 20-0 83-27   80-59 73-46 85-36 82-45 84-44 85-47 78-64 82-58 109-38 99-37 94-59
KBBC Oostkamp C 97-53 39-48     78-75 79-49 68-53 80-65 71-57 34-55 54-74 65-53 101-45 77-47
KBT Waregem C 102-47 75-69 57-88 71-63   71-57 64-47 70-56   77-80 20-0 96-54 75-68 98-73
Knokke-Heist B 71-56 39-75 0-20 44-72 52-76   73-59 0-20 75-56   54-68 78-53 90-56 48-66
Kortrijk Spurs E 51-46 62-55 55-82 46-69 74-84 20-0   76-62 60-73 57-81 68-63 75-66 67-48 75-72
Marke A 58-52 70-74 63-82 61-65 52-76 58-53 66-78   66-73 63-89   80-67 95-56 66-60
Middelkerke B 91-59 59-62 79-95 57-63 86-70 76-58 61-54 79-56   55-90 87-76 55-66 90-58 74-62
Oedelem A 78-42 68-50 65-67 56-48 92-78 97-29 73-54 65-69 124-41   86-53 83-62 20-0 79-60
Oostende Bredene A 103-68     48-78 77-62 58-55 48-70 69-58 47-57 59-68   62-59 91-61 80-55
Oudenburg A 65-53 59-82 52-67 46-65 59-82 67-56 58-71 47-54 70-94 50-78 54-69   74-40 40-67
Rozenbeka A 74-54 67-86 47-125 46-57 83-56 69-68 51-61 69-84 62-82 45-113 45-66 73-50    
ZwevegemDeerlijk C 65-48 46-56 50-116 65-69 58-49 100-55 42-62 55-58 40-50 79-81 55-57 80-57 89-83  

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.Gistel Oostende D242401975114472
2.Oedelem A252231968137269
3.KBBC Oostkamp C251961670138763
4.Avelgem B251691598148457
5.KBT Waregem C 2515101783163455
6.Kortrijk Spurs E2614121554159954
7.Middelkerke B2514111699171553
8.Oostende Bredene A2313101461143648
9.Marke A2410141486159244
10.ZwevegemDeerlijk C258171565168741
11.Oudenburg A265211488185736
12.Knokke-Heist B256191210152234
13.Rozenbeka A255201393190934
14.Basket Sijsele253221305181729

Laatst gewijzigd: 01-05-2022 om 16u51
 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2022 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.52s)
Websitebeheer: Steven