Klassement Basket Sijsele Three (3de provinciale)

  Sijsele BLA DES GIS IEB IEP KNO KOK KOR MID OUD POP WEV ZWE
Basket Sijsele   87-30   65-76 59-78 36-49 73-98   35-93 45-90 40-63 62-68 57-71 57-58
Bl'berge B 56-65   43-59 0-20 44-43 63-44 55-44       56-63 54-84 44-57 49-68
Desselgem B 57-59 63-43   61-58 54-51 69-61 51-76 67-64 47-60 63-56 59-56   54-61 50-67
Gistel D   63-55 78-56     71-76 75-66 76-58 51-97 73-60 55-82 86-83 64-98 77-90
Iebac B 51-36 54-46 39-61 68-63     64-46 63-71 42-73   69-64 47-106 65-71 50-66
Ieper D     61-73 69-48 65-58   65-78 54-59 53-68 47-56 49-64 58-65 81-68 57-59
Knokke-Heist B 63-75 52-45 52-54   87-74 78-60   55-50 55-61 65-74 52-66 64-81   68-66
Koksijde B 66-72 20-0 63-48 81-45 71-34 69-56 74-55   49-79 90-69 67-63 60-65 89-72  
Kortrijk E 75-46 74-54 95-53 76-42 97-50 80-54   58-50   66-72 77-58   81-68 67-63
Middelkerke B 84-42 73-45 77-68 87-52 91-54 82-58   88-75 54-56   98-90 75-77   50-40
Oudenburg A 90-41 69-55   67-56 88-56   70-61   74-79 59-50   51-60 68-77 63-65
Poperinge B   78-46 69-74   80-54 79-50 77-52 66-61 55-67 71-60 58-66   76-68  
Wevelgem B 80-70 71-45   75-57   72-51 79-67 80-77 41-89 67-60 76-59 70-77   59-55
Zwevegem D 74-51 102-38   60-49 70-49 56-49 66-42 65-70   20-0   59-76 63-58  

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.Kortrijk E222111668116664
2.Poperinge B211741551128455
3.Wevelgem B221571539144952
4.Zwevegem D211561332112951
5.Middelkerke B221391506132347
6.Koksijde B2212101434133046
7.Oudenburg A2212101493135646
8.Desselgem B211291241128945
9.Gistel D228141335153038
10.Knokke-Heist B228141376145538
11.Iebac B226161213150934
12.Ieper D225171267145132
13.Basket Sijsele215161173147031
14.Bl'berge B22319966135326

Laatst gewijzigd: 24-05-2020 om 17u01
 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2020 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.45s)
Websitebeheer: Steven