Klassement Basket Sijsele Two (1ste prov)

  Sijsele BCK GIS IZE KOE KOR MID POP RCB ROE IEP WEV WIK ZWE
Basket Sijsele   60-54 72-95 73-71 63-98 60-63 65-70 62-67 62-80 65-69 64-82   64-82 44-83
BC Vagant Kortrijk     45-79 73-79 61-58 67-75 65-67 70-56 74-59 82-77   57-52 73-82 66-55
Gistel Oostende B 70-52 85-49   89-66 93-56   78-57 100-35 85-54   72-74 77-54 97-89 116-57
Izegem A 20-0 55-79 80-74   90-66 79-66 93-86 84-54 69-46 87-67 110-63 87-59 79-71 61-59
Koekelaere A 76-74 84-80 74-100 91-55   83-64 111-82   96-72 90-80 80-73 79-77   72-86
Kortrijk Spurs C 48-52 66-79 74-66 54-72 60-76   60-63 88-67   59-60 85-61   52-68 59-62
Middelkerke A 105-75 68-66 59-94 74-82 82-80 86-71   75-40 77-75 107-71 74-91 74-82 77-85  
Poperinge A 67-71 53-81 49-81   64-80 60-71 50-80   43-64 51-82 58-90 55-73 65-87 51-87
Racing Brugge B 78-76 80-71 55-78 89-77 79-87 82-66 78-86 77-61   74-73 48-59 65-71 56-63 77-71
Roeselare A 66-57 78-63 70-89 89-75 69-73 87-55 71-63 71-44 47-69   71-73 71-61 52-83 63-69
SKT Ieper C 94-44 75-86 58-79 73-72 97-76 79-66 83-59 85-53 88-69 73-66   67-60 58-57 70-60
Wevelgem-Moorsele A 72-67 50-56 58-71 60-80 75-85 42-57 74-57 65-66 66-81 63-78 54-78   77-59 45-81
Wikings Kortrijk A 80-65 47-57 52-92 79-72 72-66 88-65 78-67 90-57 68-72 61-43 58-83 55-56   63-64
ZwevegemDeerlijk A 82-57 58-65 53-65 76-73 88-83 88-58 61-56 86-53 89-74 69-51 65-78 73-51 67-69  

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.Gistel Oostende B242132025144266
2.SKT Ieper C252051905168665
3.ZwevegemDeerlijk A251691789162057
4.Izegem A251691868171057
5.Wikings Kortrijk A2515101786167655
6.Koekelaere A241591920183654
7.BC Vagant Kortrijk2413111619159850
8.Middelkerke A2512131851187949
9.Racing Brugge B2512131753180349
10.Roeselare A2511141722175547
11.Wevelgem-Moorsele A247171497167638
12.Kortrijk Spurs C237161482162737
13.Basket Sijsele244201444177231
14.Poperinge A242221319190028

Laatst gewijzigd: 01-05-2022 om 15u54
 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2022 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.53s)
Websitebeheer: Steven