Klassement Basket Sijsele Two (1ste provinciale)

  Sijsele BRU BCK KNO KOK KOR MID POP RCB OOS ROE WEV WIK ZWE
Basket Sijsele   57-100 66-75 73-60   63-69 87-82 78-51 68-82 53-78   84-56 93-76 61-55
Avanti A 83-55   84-57 94-65 81-50   115-77 102-69 89-57   115-61 95-58 103-44 103-63
BC Kortrijk A   67-77   85-68 72-70 57-63 69-68 72-56   62-59   80-58 58-66 61-58
Knokke-Heist A 79-84 55-96     72-83 70-71   66-77 52-64 63-79 57-77   83-80 69-71
Koksijde A 75-52   73-55 86-62   53-62 85-81 68-58 79-59 76-74 85-75 76-73 85-67  
Kortrijk C 68-63 51-65 73-57   80-61   90-81   87-53 81-75 81-84 52-58   79-58
Middelkerke A 77-69 81-96 66-60 80-69   70-72   80-64 66-76 73-77 72-92 90-70   77-84
Poperinge A   50-105   69-55 61-81 49-69 65-58   46-62 74-77 57-79 58-67 61-64  
Rc Brugge B 61-62 47-83 51-84 91-64 65-52 57-74 86-80 68-56     58-66 69-58   72-59
RHK Oostende 94-75 55-97 58-57   62-85 60-53 81-65 82-62 68-75   74-53   93-49 64-71
Roeselare A 69-80 77-109 59-66 70-56 61-64 82-73     62-75 69-60   78-80 65-68 82-81
Wevelgem A 75-60 71-85 61-77 72-71 64-65 64-80 84-72 71-60   77-75     68-73 73-102
Wikings A     52-55 72-50 65-69 60-57 78-73 73-69 79-67 78-65 71-88 63-58   81-85
Zwevegem B 66-46 65-97 73-66 67-76 54-56     65-54 70-75 60-63 65-62 77-64 91-74  

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.Avanti A222202074133266
2.Koksijde A221751577145556
3.Kortrijk C211561485134051
4.Rc Brugge B221391470150448
5.RHK Oostende2212101573150846
6.BC Kortrijk A211291392135945
7.Zwevegem B2211111540155544
8.Wikings A2111101433153643
9.Roeselare A2110111511154741
10.Basket Sijsele219121429153139
11.Wevelgem A228141480164238
12.Middelkerke A215161569166931
13.Poperinge A213181266154227
14.Knokke-Heist A212191362164125

Laatst gewijzigd: 24-05-2020 om 16u49
 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2020 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.49s)
Websitebeheer: Steven