Klassement Basket Sijsele Two

  Sijsele KNO BTK BLA KOE KOK KOR MID POP BRU ROE WEV WIK ZWE
Basket Sijsele   83-66 88-54 78-79 94-54 58-41 64-52 61-62 92-57 82-72 87-75 88-75 60-75 64-65
BC Knokke A 62-80   75-67 56-91 70-62 62-71 59-82 70-81 68-73 59-69 53-104 71-67 79-75 59-64
BC Kortrijk A 61-71 75-70   0-20 76-65 68-73 50-89 95-104 61-76 76-67 70-102 57-72 60-59 68-67
Blankenberge A 58-77 70-48 100-66   70-37 88-55 74-55 61-44 64-49 54-37 61-53 77-87 75-66 71-63
Koekelare A 54-70 66-62 59-62 57-70   52-67 54-84 65-72 58-90 78-73 56-78 88-92 48-81 63-71
Koksijde A 81-79 70-45 65-80 73-80 71-50   71-68 68-59 65-72 73-67 58-74 52-75 73-89 54-64
Kortrijk Sport B 76-75 79-59 101-62 64-76 96-68 70-66   86-49 78-71 64-52 77-86 80-82 92-98 66-78
Middelkerke A 87-70 94-73 82-80 73-76 97-63 77-58 78-74   68-76 88-65 73-94 87-60 78-83 69-60
Poperinge A 56-51 76-46 93-79 55-63 91-51 87-60 73-85 67-74   63-65 83-79 96-87 72-78 74-66
Rc Brugge B 57-47 79-66 81-69 69-67 83-55 74-77 65-78 68-67 73-84   58-80 65-76 65-73 63-56
Roeselare A 78-74 89-51 70-64 77-76 98-55 67-64 78-57 80-72 68-71 78-65   80-79 84-64 80-66
Wevelgem A 57-66 80-68 82-73 61-76 93-43 70-52 75-70 88-93 87-51 82-73 78-82   71-84 77-80
Wik Kortrijk A 73-57 89-55 73-71 56-57 80-34 67-70 71-69 67-60 68-65 73-60 64-54 73-67   79-70
Zwevegem B 53-46 72-52 70-63 66-71 64-53 69-57 66-79 79-69 65-68 57-42 89-85 77-64 85-76  

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.Blankenberge A262241825152270
2.Roeselare A262062073176566
3.Wik Kortrijk A261971934173164
4.Poperinge A2616101889179958
5.Zwevegem B2616101782171258
6.Middelkerke A2615111957188756
7.Basket Sijsele2614121862168054
8.Kortrijk Sport B2614121971180054
9.Wevelgem A2613131984190252
10.Koksijde A2611151685181148
11.Rc Brugge B269171707182244
12.BC Kortrijk A267191707197439
13.BC Knokke A264221604200834
14.Koekelare A262241488205530

Laatst gewijzigd: 16-04-2019 om 19u50
 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2019 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.54s)
Websitebeheer: Steven