Klassement Basket Sijsele U12

  Sijsele AAL BLA BRE GIS KNE
Basket Sijsele   35-67 37-70 40-92 30-63 46-53
Aalter A 65-37   49-58 0-20 28-35 55-53
Blankenberge B 89-55 78-46   71-32 69-49 80-24
Bredene B 59-41 42-42 52-55   28-56 25-46
Gistel B 64-29 61-38 47-60 54-31    
Knesselare B 86-30 44-37 45-71 50-42 28-73  

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.Blankenberge B1010070143630
2.Gistel B97250234123
3.Knesselare B95442945919
4.Bredene B103642345517
5.Aalter A103642746316
6.Basket Sijsele1001038070810

Laatst gewijzigd: 01-05-2022 om 17u47


Klassement Basket Sijsele U12 Niveau 4

  Sijsele AVA BLA DEP RCB ZED
Basket Sijsele   71-34   71-56 67-34 32-46
Avanti Brugge B 58-60   22-93     36-66
Blankenberge B 80-39 103-35   103-14 77-21  
De Panne B 29-70 41-33 17-97   27-49  
Racing Brugge A 38-55 40-47 21-68     26-62
Zedelgem C 58-42 68-25 48-60 48-22 53-26  

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.Blankenberge B88068121724
2.Zedelgem C87144926922
3.Basket Sijsele96350743321
4.Avanti Brugge B81729054210
5.Racing Brugge A81725545610
6.De Panne B7162064719

 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2022 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.13s)
Websitebeheer: Steven