Klassement Basket Sijsele U12 Niv 3

  Sijsele BLA GIS KNE KNO OOS
Basket Sijsele   44-67 71-32 60-53 35-46 62-54
Blankenberge A 55-45   88-33 87-46 63-56 54-43
Gistel A 47-83 34-100   31-77 30-76 33-72
Knesselare A 49-51 48-56 76-42   51-73 43-69
Knokke-Heist A 76-49 64-50 80-23 76-38   64-45
Oostende A 47-45 56-60 88-23 78-40 50-59  

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.Knokke-Heist A109167043428
2.Blankenberge A109168046928
3.Basket Sijsele105554552620
4.Oostende A105560248320
5.Knesselare A102852162314
6.Gistel A1001032881110

Laatst gewijzigd: 08-12-2019 om 14u13
 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2020 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.14s)
Websitebeheer: Steven