Klassement Basket Sijsele U12 Niv 3

  Sijsele OOS BRE IEP KOR B KOR H ROE WEV
Basket Sijsele       61-49 71-45   104-53 84-37
BC Oostende A 65-34     58-66 67-26 78-37 66-52 71-28
Bredene A 22-59         16-65   17-49
Ieper A 69-46 55-37 58-28   80-46 59-43    
Kortrijk B   39-62 64-31     55-44 51-49  
Kortrijk H               47-36
Roeselare A 56-53   81-21   77-56     60-24
Wevelgem A     51-30     39-39    

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.BC Oostende A86250433720
2.Ieper A76143631919
3.Basket Sijsele85351239618
4.Roeselare A74342837515
5.Kortrijk B83538248114
6.Wevelgem A72426434812
7.Kortrijk H62327528311
8.Bredene A7071654277

Laatst gewijzigd: 24-05-2020 om 17u07


Klassement U13 3 K

  Sijsele BLA GIS KNE KNO OOS
Basket Sijsele   44-67 71-32 60-53 35-46 62-54
Blankenberge A 55-45   88-33 87-46 63-56 54-43
Gistel A 47-83 34-100   31-77 30-76 33-72
Knesselare A 49-51 48-56 76-42   51-73 43-69
Knokke-Heist A 76-49 64-50 80-23 76-38   64-45
Oostende A 47-45 56-60 88-23 78-40 50-59  

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.Knokke-Heist A109167043428
2.Blankenberge A109168046928
3.Basket Sijsele105554552620
4.Oostende A105560248320
5.Knesselare A102852162314
6.Gistel A1001032881110

 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2020 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.19s)
Websitebeheer: Steven