Klassement U12

  Sijsele BLA PAN GIS C GIS D IZE KOK BRE OOS POP ROE TIE
Basket Sijsele   54-46 78-29 47-30 39-84 43-47 52-47 57-68 76-49 46-48 39-81 79-54
Blankenberge B 33-57   47-58 43-14 52-40 39-41 43-56 52-36   35-41 29-72 52-32
De Panne A 45-44 33-28   49-35   49-52 29-54 46-38 39-56 26-56 25-78 27-78
Gistel Oostende C   29-56 20-32   37-76 30-43 27-85 10-48 25-58 23-41 18-80 43-50
Gistel Oostende D 63-58 67-46 73-38 71-44   58-41 53-66 89-48 54-53 77-44 28-97 68-68
Izegem A 70-66 29-34 57-39 62-24 68-49   33-53 38-61 48-44 35-35 40-107 40-46
Koksijde A 84-37 64-38 65-35 82-26 70-34 79-22   58-43 84-22 54-37 45-53  
Oostende Bredene A 35-56 35-53 61-21 37-37 55-48 64-38     73-39 52-58 34-80 62-60
Oostkamp B 39-78 31-59 63-40 58-27 41-48 39-44 27-55 55-33   44-39 24-110 45-59
Poperinge B 29-49 40-36 61-55 56-20 56-63 39-41 29-54 54-42 47-60   36-81  
Roeselare A 86-33 79-23 73-13 90-15 117-47   79-79 105-20 108-34 89-25   140-21
Tielt A 37-67 57-55 47-37 50-36 64-55 63-47 22-50 31-49 47-41 68-48 35-84  

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.Roeselare A21200188966362
2.Koksijde A20172128474155
3.Gistel Oostende D211281245120246
4.Izegem A21119936106144
5.Basket Sijsele2111101155110443
6.Tielt A20118989112543
7.Poperinge B21911919105040
8.Oostende Bredene A21911994108540
9.Blankenberge B2181389996537
10.Oostkamp B21714922119335
11.De Panne A21615765116433
12.Gistel Oostende C21020570121422

Laatst gewijzigd: 09-04-2018 om 09u06
 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2018 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.34s)
Websitebeheer: Steven