Klassement U12 Provinciaal

  Sijsele KOR BLA WAR BTK DES GIS KOE KOK IEP POP WEV ZWE
Basket Sijsele   32-42 37-60 28-122 14-138 65-40 16-121 33-84 43-54 16-87 33-85 40-60 51-62
BC Kortrijk A 50-32   37-83 15-91 21-104 61-40 17-93 32-43 57-55 16-96 42-72 40-67 28-55
Blankenberge A 78-20 43-36   29-83 0-20 73-30 27-68 65-29 39-38 31-103 26-55 37-36 42-42
BS Waregem A 110-9 113-16 94-20   44-69 106-16 47-42 110-17 104-16 74-64 76-34 78-46 90-41
BT Kortrijk A 140-21 96-14 140-23 78-55   140-12 77-49 122-47 137-11 130-13 100-48 99-27 115-37
Desselgem A 58-78 45-60 35-56 0-20 0-20   20-108 38-83 58-37 34-57 27-92 36-71 16-57
Gistel A 105-7 89-26 91-37 62-53 49-72 122-32   79-32 89-22 58-51 76-25 83-41 78-28
Koekelare A 77-24 47-36 49-42 41-88 31-97 78-55 51-83   78-49 49-115 52-59 56-49 49-42
Koksijde A 71-50 35-61 39-39 21-97 34-133 54-56 21-100 48-31   26-103 41-54 47-66 50-60
Melco Ieper B 94-14 89-18 97-18 51-55 54-73 106-19 17-89 72-22 68-38   62-41 75-18 74-19
Popperinge A 92-28 78-55 77-42 49-43 49-113 96-17 35-77 60-52 61-25 39-71   66-38 72-51
Wevelgem A 84-33 53-36 45-41 32-67 36-106 89-37 36-66 39-44 52-34 25-75 39-50   26-43
Zwevegem A 78-26 56-42 64-39 42-81 26-135 83-19 41-68 67-56 58-36 41-73 47-75 67-35  

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.BT Kortrijk A24240245471572
2.Gistel A24213194583166
3.BS Waregem A24204190183864
4.Melco Ieper B24186176796360
5.Popperinge A241771464123358
6.Zwevegem A2412111207137649
7.Koekelare A2411131198150446
8.Blankenberge A24913990136543
9.Wevelgem A249151110135642
10.BC Kortrijk A24618858160736
11.Koksijde A24320902169431
12.Basket Sijsele24222750199228
13.Desselgem A24222740181226

Laatst gewijzigd: 13-05-2019 om 19u53
 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2019 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.44s)
Websitebeheer: Steven