Klassement Basket Sijsele U14

  Sijsele AAL GEN OOS KNE KOR LAA ZOT
Basket Sijsele   76-58   71-65 68-63 58-86 58-55  
Aalst B 49-61   63-54   57-46 48-89 65-31 55-67
Gentson B 74-54 54-39   46-43 66-41   98-45 56-51
KBBC Oostkamp A 80-55 76-46 50-43     54-70 54-44 61-61
Knesselare A 84-42 55-83 60-54 50-70   41-115   68-68
Kortrijk A 99-34 87-43 78-38 87-39 111-31   85-46 75-37
Laarne A 58-47 54-67   52-52 64-43 35-89   49-53
Zottegem A 76-61   73-66 51-52 76-55 65-62 56-51  

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.Kortrijk A13121113356937
2.Zottegem A127373471128
3.KBBC Oostkamp A126469667626
4.Gentson B116564959723
5.Basket Sijsele125768584722
6.Aalst B125767375022
7.Laarne A122958476717
8.Knesselare A122963787417

Laatst gewijzigd: 01-05-2022 om 17u39


Klassement Basket Sijsele U14 Niveau 2

  Sijsele OOS BLA GIS KNE
Basket Sijsele   68-99 42-121 95-70 71-66
BC Oostende A 110-53   67-83 80-43 96-47
Blankenberge A 96-52 85-64   118-31 106-50
Gistel Oostende A 65-83 47-113 34-116   66-60
Knesselare A 65-85 55-99 44-98 71-44  

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.Blankenberge A88082338424
2.BC Oostende A86272848120
3.Basket Sijsele84454969216
4.Knesselare A81745866510
5.Gistel Oostende A81740073610

 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2022 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.15s)
Websitebeheer: Steven