Klassement Basket Sijsele U14 Niv 3

  Sijsele BRU BLA BRE GIS IZE
Basket Sijsele   53-37 29-85 63-40 44-45 45-108
Avanti Brugge A 49-48   38-89 41-30 59-36 18-88
Blankenberge A 114-31 94-26   109-24 107-19 82-52
Bredene A 46-67 54-46 30-102   61-53 39-117
Gistel B 38-57 56-51 36-88 38-43   6-87
Izegem A 104-44 74-31 36-86 89-28 112-29  

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.Blankenberge A1010095632130
2.Izegem A108286740826
3.Basket Sijsele104648166618
4.Avanti Brugge A103739662216
5.Bredene A103739572516
6.Gistel B102835670914

Laatst gewijzigd: 08-12-2019 om 14u12
 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2020 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.12s)
Websitebeheer: Steven