Klassement U14 Landelijk

  Sijsele Gent Leuven Bredene Sint-Niklaas Antwerpen
Basket Sijsele       63-82 49-56  
Bavi Gent A 90-41     47-80   47-82
Leuven Bears A   72-53     37-58  
Oostende Bredene A 90-36   58-32      
Sint-Niklase Condors A     66-51 60-68   65-108
Soba Antwerpen A 96-31 93-52 105-32      

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.Soba Antwerpen A55048422715
2.Oostende Bredene A55037823815
3.Sint-Niklase Condors A53230531311
4.Leuven Bears A5142243407
5.Bavi Gent A5142893687
6.Basket Sijsele5052204145

Laatst gewijzigd: 15-01-2018 om 19u39


Klassement U14_R1

  Sijsele ASS DEP BAZ LIE LAA
Basket Sijsele   40-73 71-62 68-49 66-45 76-52
Asse-Ternat A 77-48   96-42 66-26 112-18 96-39
De Pinte A 45-89 39-93   70-39 90-37 60-42
Glory Bazel A 45-75 31-76 64-49   74-49 50-53
Guco Lier A 43-78 25-106 80-61 58-61   76-59
Laarne A 63-80 33-82 74-61 47-73 40-59  

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.Asse-Ternat A1010087734130
2.Basket Sijsele108269155426
3.Glory Bazel A104651261118
4.De Pinte A103757968516
5.Guco Lier A103749074716
6.Laarne A102850271314

 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2018 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.13s)
Websitebeheer: Steven