Klassement U14 Provinciaal

  Sijsele ACJ BSB PAN GIS M KNO MID BRE B BRE M ZED
Basket Sijsele       43-57   69-37   67-46 65-37 97-15
ACJ Brugge B 26-56   85-20   78-43   61-32 60-42    
Blue Stars Brugge A 21-82     2-129 58-58   29-48 19-95    
De Panne A   79-28     94-25 52-66     62-44 117-14
Gistel Oostende M 21-111   28-55 11-142   32-119 38-36   26-90  
Knokke-Heist A 49-63 57-51 95-19       93-27     95-40
Middelkerke B 24-89     22-75 69-43     21-82   29-50
Oostende Bredene B 44-46 75-39   38-76 101-19 68-52     50-43  
Oostende Bredene M   56-59 113-20     74-72 85-22     59-45
Zedelgem A   33-54 60-35   68-32 33-75 63-30 37-93    

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.Basket Sijsele1110178837731
2.De Panne A109188329328
3.Oostende Bredene B117473447925
4.Knokke-Heist A117481052825
5.ACJ Brugge B106454149322
6.Oostende Bredene M95460142119
7.Zedelgem A114745871619
8.Middelkerke B112936070815
9.Gistel Oostende M12110376102115
10.Blue Stars Brugge A101827879313

Laatst gewijzigd: 15-01-2018 om 20u01
 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2018 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.18s)
Websitebeheer: Steven