Klassement U14 Landelijk

  Sijsele AVA BLA DES KOR IEP ROE WEV
Basket Sijsele   45-51 53-67 73-80 60-64 52-67 34-42 69-71
Avanti Brugge A 50-50   39-78 45-52 44-64 46-78 35-43 50-57
Blankenberge A 77-43 74-46   55-40 72-51 63-61 66-44 52-52
Desselgem A 70-65 61-49 64-53   43-59 67-58 63-68 60-83
Kortrijk Sport A 50-59 52-50 36-66 41-48   59-55 50-64 62-73
Melco Ieper A 63-45 45-39 63-62 81-59 63-55   48-41 78-52
Roeselare A 57-34 76-35 33-52 58-37 53-45 69-64   59-74
Wevelgem A 78-91 83-41 48-65 92-58 70-59 81-68 72-62  

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.Blankenberge A1411290267337
2.Wevelgem A1410398687435
3.Melco Ieper A149589279032
4.Roeselare A149576970932
5.Desselgem A147780288028
6.Kortrijk Sport A145974782024
7.Basket Sijsele1421177388719
8.Avanti Brugge A1411262085817

Laatst gewijzigd: 05-05-2019 om 11u26


Klassement U14_R1

  Sijsele DEN GEN OOS KOR WIE
Basket Sijsele   93-28 30-111 52-67 61-68 55-63
Denderleeuw A 30-93   0-20 20-100 36-75 30-86
Falco Gent A 140-34 140-16   130-41 116-39 140-57
KBBC Oostkamp A 47-46 64-31 38-112   55-48 57-67
Kortrijk Sport A 44-57 74-23 27-108 62-58   54-73
Wielsbeke A 58-52 67-27 46-127 51-52 57-54  

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.Falco Gent A10100114432830
2.Wielsbeke A107362564824
3.KBBC Oostkamp A106457961922
4.Kortrijk Sport A104654564418
5.Basket Sijsele103757365616
6.Denderleeuw A100102418129

 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2019 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.18s)
Websitebeheer: Steven