Klassement U14 Provinciaal

  Sijsele ACJ AVE BLA DES IZE KOR POP WEV ZED ZWE
Basket Sijsele   34-76 70-41 34-92 17-106 16-120 21-109 43-88 34-82 38-100 38-91
ACJ Brugge A 75-39   82-35 55-40 52-68 43-88 40-72 52-65 56-53 49-57 51-64
Avelgem A 50-62 0-20   30-86 8-108 28-120 19-130 21-105 43-78 0-20 38-106
Blankenberge B 70-33 63-60 56-34   38-43 43-68 29-69 36-59 36-60 46-50 36-50
Desselgem B 98-25 67-33 73-29 68-26   51-64 31-54 45-63 50-47 62-21 60-45
Izegem A 108-28 62-50 102-16 56-44 56-44   37-75 59-52 39-69 54-43 61-32
Kortrijk Sport B 111-36 82-25 110-20 99-31 40-41 75-59   67-54 63-45 62-33 71-45
Poperinge A 86-17 20-0 97-29 49-30 41-62 52-50 59-59   62-42 49-42 53-40
Wevelgem B 76-40 56-41 58-41 53-43 62-45 54-68 40-78 58-86   49-39 81-48
Zedelgem A 71-21 58-25 20-0 66-46 45-57 61-43 31-67 33-48 42-36   57-62
Zwevegem B 78-24 60-48 78-42 53-47 55-53 58-52 43-77 44-70 56-42 64-74  

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.Kortrijk Sport B20181157073957
2.Poperinge A20163125882953
3.Izegem A20146136693448
4.Desselgem B20146123282148
5.Zwevegem B201281172107544
6.Wevelgem B201191141101042
7.Zedelgem A2011996387842
8.ACJ Brugge A20614933108331
9.Blankenberge B20515938108930
10.Basket Sijsele20218670172824
11.Avelgem A20020524158117

Laatst gewijzigd: 28-04-2019 om 20u12
 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2019 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.28s)
Websitebeheer: Steven