Klassement Basket Sijsele U16

  Sijsele DES GIS KOE KOK ROE IEP WIE
Basket Sijsele   48-44 60-41 45-48 48-92 49-83   42-59
Desselgem A 69-51   48-42 48-54 62-52 30-93 68-58 69-35
Gistel B 72-51 0-20   50-45 42-46   56-64 0-20
Koekelare A 65-47 54-64     52-66 57-52 71-59  
Koksijde A 86-31   81-41 62-46   20-0 71-54 84-34
Roeselare B   42-44 43-48 64-48     59-45 57-44
SKT Ieper B 81-34 53-64 81-62   42-70 39-73   64-41
Wielsbeke B 81-27 63-48 54-63 41-71   56-79 40-74  

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.Desselgem A139467864531
2.Koksijde A1110173045231
3.Roeselare B117464548024
4.Koekelare A116561159823
5.SKT Ieper B125771470922
6.Wielsbeke B124856867820
7.Gistel B124851761318
8.Basket Sijsele1221053382116

Laatst gewijzigd: 01-05-2022 om 17u27


Klassement Basket Sijsele U16 Niveau 3

  Sijsele GIS OOS RCB AAL ZED
Basket Sijsele   81-66 73-50 60-73 66-68  
Gistel Oostende B 64-62   71-32 58-41 63-65 75-22
KBBC Oostkamp A 51-49 36-69   53-52 44-72 62-38
Racing Brugge B 62-71 52-59 29-100   45-61 78-30
Sgolba Aalter A 69-56 71-54 100-42 91-24    
Zedelgem A 35-68 34-52 60-75 42-60 35-100  

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.Sgolba Aalter A99069742927
2.Gistel Oostende B107363149624
3.KBBC Oostkamp A105554561320
4.Basket Sijsele94558653817
5.Racing Brugge B103751662516
6.Zedelgem A8082965708

 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2022 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.15s)
Websitebeheer: Steven