Klassement U16 Landelijk

  Sijsele Antwerp Borgerhout Kortrijk Boechout Brugge
Basket Sijsele     55-87   45-98  
Antwerp Giants A 96-61     96-53 62-65  
Gembo Borgerhout A       88-56 69-77 88-85
K-Basketteam Kortrijk A 67-57 65-97       101-85
Oxaco Boechout A 67-49     92-32   98-61
Racing Brugge A   74-111 66-108      

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.Oxaco Boechout A66049731818
2.Antwerp Giants A54146231813
3.Gembo Borgerhout A54144033913
4.K-Basketteam Kortrijk A62437451510
5.Racing Brugge A5053715065
6.Basket Sijsele5052674155

Laatst gewijzigd: 15-01-2018 om 19u37


Klassement U16_R1

  Sijsele AAL DEI LIE NIK ZEL
Basket Sijsele   46-91 58-39 49-65 60-52 62-62
Aalstar A 82-47   120-41 76-61 100-57 90-59
Deinze A 52-74 41-112   56-118 41-62 53-118
Guco Lier A 102-41 67-54 127-36   101-47 77-65
Sint-Niklaas A 54-59 66-85 81-57 46-94   58-68
Zele A 49-55 58-68 98-53 81-77 93-60  

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.Aalstar A109187854328
2.Guco Lier A108288955126
3.Basket Sijsele105455164821
4.Zele A105475165321
5.Sint-Niklaas A102858375814
6.Deinze A1001046996810

 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2018 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.13s)
Websitebeheer: Steven