Klassement Basket Sijsele U16 Niv 2

  Sijsele GEE LIE GEN LDP LOM TON ZOT
Basket Sijsele   57-78   38-60 56-65      
Geel A 66-59   67-59 55-67 65-77 69-93    
Guco Lier A 82-74 82-67   65-63       76-50
Jeugd Gentson A         58-85 63-77 50-53  
LDP Donza A     72-64     56-84 63-61 56-62
Lommel A 106-66   106-45   57-59   87-45  
Tongeren A 81-52 61-57 83-40 54-61 56-59     81-65
Zottegem A 74-68 83-83 89-54 76-61        

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.LDP Donza A97259256323
2.Lommel A76161040319
3.Tongeren A95457553419
4.Guco Lier A94556767117
5.Zottegem A74249947916
6.Geel A93560763816
7.Jeugd Gentson A83548350314
8.Basket Sijsele8084706128

Laatst gewijzigd: 24-05-2020 om 17u03


Klassement U16 Niveau 2 C

  Sijsele IEP IZE POP BRU ROE WEV ZWE
Basket Sijsele   60-58 61-54 71-101 70-49 69-62 70-74 56-42
Ieper A 66-68   33-58 59-100 51-76 81-36 63-63 64-56
Izegem A 66-61 68-34   75-76 72-62 60-42 50-67 55-50
Poperinge A 102-50 94-57 110-70   98-67 87-60 87-76 60-41
Racing Brugge A 60-54 86-74 36-66 83-96   66-70 44-79 50-74
Roeselare A 78-89 45-56 55-69 45-101 61-62   38-68 49-49
Wevelgem A 64-61 90-58 80-48 99-88 92-69 64-50   47-40
Zwevegem A 48-59 54-46 43-40 47-86 55-61 65-29 40-72  

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.Poperinge A14131128690040
2.Wevelgem A14121103580639
3.Basket Sijsele148689992430
4.Izegem A148685181030
5.Racing Brugge A1459871101224
6.Zwevegem A144970477423
7.Ieper A1431080095421
8.Roeselare A1411272098617

 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2020 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.23s)
Websitebeheer: Steven