Klassement Basket Sijsele U16 Niv 3

  Sijsele GIS KOK OOS OUD ROE ZED
Basket Sijsele   67-63     49-93 80-38  
Gistel B     33-68     64-42  
Koksijde A 125-25 78-43   86-46 50-47   103-32
Oostkamp B 96-69 61-49     43-60   75-27
Oudenburg A 74-32 59-41       69-32  
Roeselare B       43-92     50-55
Zedelgem A 51-68 19-67   28-49 25-64    

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.Oudenburg A76146627219
2.Koksijde A66051022618
3.Oostkamp B75246236217
4.Basket Sijsele73439054013
5.Gistel B72536039411
6.Zedelgem A7162374769
7.Roeselare B5052053605

Laatst gewijzigd: 24-05-2020 om 17u04


Klassement U16 3 B

  Sijsele GIS GEN KOR LDP OUD
Basket Sijsele   75-49 56-80 28-113 69-54 50-75
Gistel B 70-37   48-43 19-90 93-34 40-71
Jeugd Gentson B 115-52 60-55   36-81 79-52 62-55
Kortrijk Spurs B 105-38 69-31 92-38   122-20 81-47
LDP Donza B 60-62 28-62 25-102 24-111   17-100
Oudenburg A 47-33 59-51 47-51 55-79 82-29  

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.Kortrijk Spurs B1010094333630
2.Jeugd Gentson B107366656324
3.Oudenburg A106463849322
4.Gistel B104651856618
5.Basket Sijsele103750076816
6.LDP Donza B1001034388210

 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2020 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.30s)
Websitebeheer: Steven