Klassement U16 Landelijk

  Sijsele AVA IZE BLA BTK OOS ROE AAL
Basket Sijsele   75-56 72-65 73-62 36-59 61-50 52-77 52-77
Avanti Brugge A 57-66   53-56 61-59 45-57 73-60 52-82 37-73
BBC Izegem A 56-51 63-50   75-65 52-47 62-64 65-59 49-70
Blankenberge A 59-74 89-51 57-47   49-45 58-74 41-55 51-79
BT Kortrijk A 32-43 44-31 52-66 53-56   76-41 56-50 34-77
KBBC Oostkamp A 74-50 42-66 74-97 68-78 54-59   63-77 67-90
Roeselare A 79-63 20-0 69-47 60-57 71-44 78-56   55-59
Sgolba Aalter A 66-66 62-47 67-53 90-44 55-45 79-57 57-55  

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.Sgolba Aalter A14130100171241
2.Roeselare A1410488771234
3.BBC Izegem A148685385030
4.Basket Sijsele147683486929
5.BT Kortrijk A146870372626
6.Blankenberge A145982590524
7.KBBC Oostkamp A14311844100420
8.Avanti Brugge A1431167984819

Laatst gewijzigd: 13-05-2019 om 19u52


Klassement U16_R1

  Sijsele BRU ODE BLA OOS BRE
Basket Sijsele   71-39 55-102 71-42 75-43 96-87
Avanti Brugge A 31-69   48-123 62-56 55-65 49-73
BC Oostende A 100-56 99-33   117-51 135-46 127-55
Blankenberge A 38-70 60-29 22-140   58-56 52-84
KBBC Oostkamp A 81-50 82-52 46-129 90-47   75-74
Oostende Bredene A 72-59 63-44 41-113 73-30 99-74  

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.BC Oostende A10100118545330
2.Oostende Bredene A106472171922
3.Basket Sijsele106467263522
4.KBBC Oostkamp A105565877420
5.Blankenberge A102845679214
6.Avanti Brugge A101944276112

 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2019 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.18s)
Websitebeheer: Steven