Klassement U16 Provinciaal

  Sijsele BRE PAN DES GUL HEU KOK MAR IEP OOS OUD WEV B WEV C ZWE
Basket Sijsele   63-63 42-115 58-80 56-52 62-58 48-75 73-45 44-74 53-71 58-77 57-61 58-67 53-59
Bredene B 83-51   51-115 81-87 92-60 73-82 62-70 65-43 73-56 90-61 64-65 86-40 54-57 58-57
De Panne A 123-30 100-56   89-51 130-44 106-52 79-42 128-32 104-40 115-28 100-34 103-30 20-0 79-37
Desselgem A 93-32 52-67 61-93   108-29 73-36 64-43 102-33 86-51 71-38 64-58 72-59 94-34 58-54
Gullegem A 43-60 63-95 17-128 63-93   54-79 46-72 56-56 71-80 73-71 36-73 44-57 66-89 30-109
Heuvelland A 67-61 69-65 53-123 75-70 106-68   73-75 66-60 59-37 65-36 67-61 57-63 86-55 46-72
Koksijde A 84-48 70-54 31-61 67-50 121-28 54-70   95-70 58-49 65-47 48-43 100-57 84-52 71-52
Marke A 62-84 68-101 36-131 46-89 69-61 39-77 50-63   39-71 49-74 48-69 49-65 53-54 56-65
Melco Ieper A 82-33 81-47 46-96 53-88 70-46 68-56 62-64 77-50   48-43 44-56 79-65 90-41 70-46
Oostkamp B 55-39 54-74 14-126 50-53 53-42 56-63 48-85 65-43 38-82   33-56 48-54 72-53 43-59
Oudenburg A 81-54 62-31 41-74 53-66 78-42 58-43 37-67 66-34 56-55 54-62   71-44 74-30 47-46
Wevelgem B 51-48 65-59 33-102 61-65 101-31 77-75 64-66 75-33 46-76 49-53 37-80   71-51 45-58
Wevelgem C 52-56 75-61 29-136 31-109 54-80 47-67 40-75 88-50 46-75 58-60 36-79 62-67   46-100
Zwevegem B 81-43 56-65 37-93 43-59 112-24 59-63 58-65 91-30 60-59 94-46 55-38 80-43 98-37  

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.De Panne A26260266996778
2.Koksijde A262241810141270
3.Desselgem A262151958139768
4.Oudenburg A261791567133860
5.Heuvelland A2616101710167258
6.Melco Ieper A2615111675151156
7.Zwevegem B2615111738136756
8.Bredene B2612131770172251
9.Wevelgem B2612141480170550
10.Oostkamp B269171319171344
11.Basket Sijsele266191364185439
12.Wevelgem C266201284193537
13.Gullegem A262231269221231
14.Marke A261241243205129

Laatst gewijzigd: 28-04-2019 om 20u09
 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2019 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.55s)
Websitebeheer: Steven