Klassement U18 Landelijk

  Sijsele Dessel Gistel Lier Kontich Leuven
Basket Sijsele   89-74     71-50  
Dessel-Retie A 56-70          
Gistel Oostende A         95-76 62-56
Guco Lier A 66-75   53-80     70-76
Kontich Wolves A   69-63 52-100 101-87    
Leuven Bears A 76-68 96-61   69-52    

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.Leuven Bears A54137331313
2.Basket Sijsele54137332213
3.Gistel Oostende A44033723712
4.Kontich Wolves A5233484169
5.Guco Lier A5053284015
6.Dessel-Retie A4042543244

Laatst gewijzigd: 15-01-2018 om 19u33


Klassement U18_R1

  Sijsele DEN GER OOS BRU WEV
Basket Sijsele   84-58 90-35 60-74 74-48 91-43
Denderregio A 77-75   97-51 51-82 60-41 101-61
Geraardsbergen A 55-96 46-111   55-113 63-86 68-63
Oostende A 68-62 106-39 137-43   100-38 133-30
Rc Brugge A 55-71 50-50 107-73 36-105   79-54
Wevelgem A 55-91 79-90 70-66 29-140 53-77  

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.Oostende A10100105844330
2.Basket Sijsele107379456824
3.Denderregio A106373467523
4.Rc Brugge A104561770319
5.Geraardsbergen A101955597012
6.Wevelgem A101953793612

 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2018 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.12s)
Websitebeheer: Steven