Klassement U18 Landelijk

  Sijsele ACJ ASS IZE OOS KOR OUD WEV ZWE
Basket Sijsele   75-58 54-68 75-64 52-62 80-116 101-50 83-55 62-99
ACJ Brugge A 65-71   74-87 79-89 55-97 57-101 114-54 79-55 76-75
Asse-Ternat A 71-68 73-46   64-57 63-96 80-73 73-63 91-63 78-62
BBC Izegem A 75-76 76-57 91-61   82-53 76-64 138-36 88-60 73-58
KBBC Oostkamp A 86-59 89-63 66-59 89-65   56-59 106-31 90-52 91-60
Kortrijk Sport A 80-54 70-50 81-64 83-74 80-57   121-36 76-56 77-51
Oudenaarde A 50-117 45-94 40-81 28-87 57-137 45-112   54-85 51-115
Wevelgem A 71-100 64-79 67-65 85-86 55-87 66-106 84-59   63-85
ZwevegemDeerlijk A 81-84 67-52 68-73 73-71 53-83 67-71 103-47 68-68  

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.Kortrijk Sport A16142137096944
2.KBBC Oostkamp A16133134594542
3.Asse-Ternat A161151151106938
4.BBC Izegem A161061292104136
5.Basket Sijsele16971211115134
6.ZwevegemDeerlijk A16691185112029
7.ACJ Brugge A165111098118826
8.Wevelgem A163121049129623
9.Oudenaarde A16016746166816

Laatst gewijzigd: 13-05-2019 om 19u51


Klassement U18_R1

  Sijsele DEI GIS BRU ZWE
Basket Sijsele   64-61 49-102 53-99 39-77
Deinze-Nazareth A 60-60   41-107 48-89 50-101
Gistel Oostende A 93-39 75-40   59-43 91-70
Racing Brugge A 100-40 104-27 60-93   79-67
ZwevegemDeerlijk A 88-56 70-72 48-91 76-62  

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.Gistel Oostende A88071139024
2.Racing Brugge A85363646318
3.ZwevegemDeerlijk A84459754016
4.Basket Sijsele81640068011
5.Deinze-Nazareth A81639967011

 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2019 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.21s)
Websitebeheer: Steven