Klassement Basket Sijsele U18

  Sijsele BLA IZE OOS KOK RCB ROE IEP
Basket Sijsele   79-66 64-58 56-77 77-55 61-51 64-59  
Blankenberge A     56-41 57-49 20-0 69-62 75-62 63-54
Izegem A 69-59 58-83   46-54   69-77   64-95
KBBC Oostkamp A 60-74 71-49 68-61   61-63   52-58 57-58
Koksijde A 0-20 67-66 43-81     66-59 45-71 0-20
Rc Brugge A 81-71 70-56 74-55 68-77 88-69   71-54 82-86
Roeselare A 73-70 65-69 73-57 64-63 66-48 50-55   63-55
SKT Ieper A 70-54 87-53 69-60 71-51 74-39   77-54  

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.SKT Ieper A1210281664032
2.Blankenberge A138578276529
3.Roeselare A137681280127
4.Rc Brugge A127583878326
5.Basket Sijsele127574971926
6.KBBC Oostkamp A125774072522
7.Izegem A1221071981516
8.Koksijde A123949570315

Laatst gewijzigd: 01-05-2022 om 17u16


Klassement Basket Sijsele U18 Niveau 2

  Sijsele AAR BLA HOU OOS OLI
Basket Sijsele   88-70 64-80 92-39 65-51 72-72
Aartselaar A 77-64   60-61 54-51 57-54 58-66
Blankenberge A 70-64 54-56   61-62 70-67 50-63
Houtem A 84-74 77-101 54-80   53-70 71-101
KBBC Oostkamp A 82-63 60-72 78-81 66-46   63-65
Olicsa Antwerpen A 64-61 56-52 79-59 20-0 41-55  

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.Olicsa Antwerpen A108162754127
2.Aartselaar A106465763122
3.Blankenberge A106466664722
4.KBBC Oostkamp A104664661318
5.Basket Sijsele103670768917
6.Houtem A102853771913

 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2022 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.16s)
Websitebeheer: Steven