Klassement U18 Landelijk

  Sijsele ANT HOU VIL
Basket Sijsele   64-49 72-43  
Antwerp Giants 74-80     73-62
Houthalen   60-63   78-67
Vilvoorde 87-70   66-54  

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.Basket Sijsele43128625310
2.Antwerp Giants4222592668
3.Vilvoorde4222822758
4.Houthalen4132352686

Laatst gewijzigd: 14-04-2018 om 21u05


Klassement U18_R2

  Sijsele Dessel Gistel Lier Kontich Leuven
Basket Sijsele   89-74 69-72 103-68 71-50 74-68
Dessel-Retie A 56-70   47-95 59-57 92-82 45-89
Gistel Oostende A 76-67 92-51   105-59 95-76 62-56
Guco Lier A 66-75 72-45 53-80   75-84 70-76
Kontich Wolves A 73-79 69-63 52-100 101-87   89-87
Leuven Bears A 76-68 96-61 98-63 69-52 77-68  

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.Gistel Oostende A109184062828
2.Leuven Bears A107379265224
3.Basket Sijsele107376567924
4.Kontich Wolves A104674482618
5.Dessel-Retie A102859381114
6.Guco Lier A101965979712



Klassement U18_R1

  Sijsele DEN GER OOS BRU WEV
Basket Sijsele   84-58 90-35 60-74 74-48 91-43
Denderregio A 77-75   97-51 51-82 60-41 101-61
Geraardsbergen A 55-96 46-111   55-113 63-86 68-63
Oostende A 68-62 106-39 137-43   100-38 133-30
Rc Brugge A 55-71 50-50 107-73 36-105   79-54
Wevelgem A 55-91 79-90 70-66 29-140 53-77  

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.Oostende A10100105844330
2.Basket Sijsele107379456824
3.Denderregio A106373467523
4.Rc Brugge A104561770319
5.Geraardsbergen A101955597012
6.Wevelgem A101953793612

 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2018 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.19s)
Websitebeheer: Steven