Klassement U21 Landelijk

  Sijsele Gent Leuven Ieper
Basket Sijsele   74-70 86-86 76-69
Falco Gent B 70-76   78-56 56-78
Leuven Bears B 55-69 62-57   62-66
Melco Ieper A 85-92 65-62 50-81  

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.Basket Sijsele65047343517
2.Melco Ieper A63341342912
3.Leuven Bears B62340240611
4.Falco Gent B6153934118

Laatst gewijzigd: 05-05-2019 om 11u20


Klassement U21_R2

  Sijsele WIL GEN DEI AAR OXA
Basket Sijsele   95-67 82-72 87-53 84-60 51-60
Basket Willebroek A 84-78   65-76 80-71 73-92 75-96
Bavi Gent A 70-79 105-77   77-73 90-58 66-63
Deinze-Nazareth A 68-61 85-102 63-80   69-73 60-85
GSG Aarschot A 76-52 71-78 84-59 104-44   91-92
Oxaco Boechout A 81-68 103-70 84-73 123-64 80-65  

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.Oxaco Boechout A109186768328
2.Bavi Gent A106476872822
3.GSG Aarschot A105577472120
4.Basket Sijsele105573769120
5.Basket Willebroek A104677187218
6.Deinze-Nazareth A101965087212



Klassement U21_R1

  Sijsele MEE KOR DEP BRU ZWE
Basket Sijsele   95-44 88-70 76-59 64-70 76-39
Basket Meetjesland A 48-67   54-104 47-73 68-75 66-68
Kortrijk Sport B 61-76 71-77   79-72 53-60 80-61
Latem-De Pinte A 58-80 20-0 71-48   68-52 76-54
Racing Brugge A 76-51 78-69 70-57 85-73   77-42
ZwevegemDeerlijk A 46-80 61-61 72-67 39-88 56-72  

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.Racing Brugge A109171560128
2.Basket Sijsele108275357126
3.Latem-De Pinte A106465856022
4.Kortrijk Sport B103769070116
5.ZwevegemDeerlijk A102753874315
6.Basket Meetjesland A101853471212

 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2019 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.19s)
Websitebeheer: Steven