Klassement Basket Sijsele One

  Sijsele ANT LOM WAR EKE BOR GEN GIS LIM IEP MEL BOE BXL CHA
Basket Sijsele   78-56 85-78 68-79 109-70 68-77 72-76 86-61 90-71 85-91 86-77 63-65 69-70 59-70
Antwerp Giants B 88-91   78-92 66-67 77-85 77-74 59-70 78-55 104-100 93-77 59-92 62-77 63-79 67-78
BBC Lommel A 83-80 73-89   75-74 79-60 78-101 69-94 74-90 73-71 85-94 76-62 71-85 75-66 73-55
BS Waregem A 83-66 89-77 87-95   87-71 84-71 65-63 72-62 89-66 85-74 56-61 85-87 98-58 69-63
Ekeren A 63-77 69-87 88-81 71-73   79-94 69-64 69-72 77-91 82-87 74-82 74-80 78-84 86-84
Gembo Borgerhout A 86-71 91-67 93-97 76-81 103-101   84-81 84-77 101-96 86-88 58-61 88-92 89-87 83-59
Gent Hawks A 87-85 79-71 83-65 91-75 86-79 90-93   79-63 80-52 84-66 98-80 77-72 67-63 60-69
Gistel Oostende A 80-77 79-67 81-85 74-75 100-92 82-87 68-75   79-69 78-88 59-77 68-92 71-70 72-69
Limburg United B 75-48 81-62 85-79 89-79 73-70 69-84 96-71 85-86   101-88 75-82 90-91 74-76 66-67
Melco Ieper A 81-69 109-77 78-66 74-79 99-60 86-71 65-87 85-58 100-69   81-63 70-91 70-68 60-64
Melsele-Beveren A 86-78 64-73 92-60 66-72 85-67 76-69 86-65 73-88 97-73 82-71   77-74 75-85 83-63
Oxaco Boechout A 90-80 74-78 94-77 71-82 84-68 84-90 75-56 78-58 74-69 78-89 94-84   71-77 81-54
Royal IV BXL 75-70 64-65 67-80 77-86 74-61 68-75 67-71 66-75 55-77 87-73 67-63 86-70   76-70
Spirou Basket B 89-95 78-55 85-72 74-81 89-74 83-98 81-68 60-93 95-91 70-93 57-87 62-83 78-73  

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.BS Waregem A262062052188666
2.Oxaco Boechout A261882107193562
3.Gembo Borgerhout A261792206208260
4.Gent Hawks A261792002188960
5.Melco Ieper A2616102137201858
6.Melsele-Beveren A2616102013187858
7.Gistel Oostende A2612141929201250
8.BBC Lommel A2612142011211750
9.Royal IV BXL2612141885191450
10.Spirou Basket B2611151866199848
11.Limburg United B269172054209744
12.Basket Sijsele269172005200744
13.Antwerp Giants B269171895206544
14.Ekeren A264221937220134

Laatst gewijzigd: 13-04-2019 om 17u43
 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2019 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.56s)
Websitebeheer: Steven