Sijsele One Kris De Pauw | Sijsele Two Jan Huyghebaert | Sijsele Three Gertjan Dehaese | U18 Landelijk Tom Sarlet | U16 Landelijk Bruce Minne | U16 Provinciaal (BC Knokke-Heist) Tom Hofman | U14 Landelijk Warre Vandecasteele | U14 Provinciaal Gertjan Dehaese | U12 Nils Vermeiren | U10 Lander Maus | Basketschool Tom Hofman | |
Sat 05-08-2017 |
ZwevegemDeerlijk A - S Oef 20u30 |
||||||||||
Sun 06-08-2017 |
Kortrijk Sport A - S Oef 13u45 |
||||||||||
Sat 12-08-2017 |
S - Gembo Borgerhout B BE 20u00 |
Deinze A - S Oef 20u30 |
S - Tielt A B WVL 17u30 |
S - BS Waregem A B WVL 15u30 |
S - Rc Brugge A Oef 12u30 |
S - Oostkamp A B VL 14u30 |
|||||
Sun 13-08-2017 |
Gullegem B (+5) - S B WVL 11u00 |
||||||||||
Mon 14-08-2017 |
Gembo Borgerhout - S B BE 20u00 |
||||||||||
Wed 16-08-2017 |
S - Denderregio A B VL 19u00 |
S - Gistel Oostende A B WVL 17u00 |
|||||||||
Sat 19-08-2017 |
Basket Tongeren - S B BE 19u00 |
S - Flanders Classic Cup Oef 00u00 |
S - Flanders Classic Cup Oef 00u00 |
S - Flanders Classic Cup Oef 00u00 |
S - Flanders Classic Cup Oef 00u00 |
S - Flanders Classic Cup Oef 00u00 |
|||||
Sun 20-08-2017 |
S - Basket Tongeren B BE 19u00 |
S - Flanders Classic Cup Oef 00u00 |
S - Flanders Classic Cup Oef 00u00 |
S - Flanders Classic Cup Oef 00u00 |
S - Flanders Classic Cup Oef 00u00 |
S - Flanders Classic Cup Oef 00u00 |
|||||
Mon 21-08-2017 |
Desselgem A - S B WVL 21u00 |
||||||||||
Tue 22-08-2017 |
S - Oxaco Boechout Oef 20u15 |
||||||||||
Sat 26-08-2017 |
S - Zedelgem B B WVL 16u00 |
S - Geraardsbergen A 10u00 |
S - Sint-Niklaas A 12u00 |
S - Asse-Ternat A 10u00 |
S - Moorsele A B WVL 14u00 |
||||||
Sun 27-08-2017 |
Tornooi Falco Gent - S Oef 12u00 |
||||||||||
Fri 01-09-2017 |
Woluwe A - S 21u00 |
||||||||||
Sat 02-09-2017 |
Gistel Oostende D - S 20u30 |
Zele A - S 10u00 |
Glory Bazel A - S 12u45 |
Blue Stars Brugge A - S 10u00 |
|||||||
Sun 03-09-2017 |
Gistel Oostende C - S 15u00 |
Wevelgem A - S 11u00 |
Moorsele A - S 09u00 |
Gistel Oostende B - S B WVL 13u00 |
Oostende Bredene A - S 09u30 |
||||||
Sat 09-09-2017 |
S - Falco Gent A 20u00 |
S - Wikings Kortrijk A 17u00 |
S - Oedelem A 17u00 |
S - Oostende A 10u30 |
S - Guco Lier A 12u30 |
S - ZwevegemDeerlijk B 11u00 |
S - Guco Lier A 12u30 |
S - Knokke-Heist A 14u30 |
S - De Panne A 10u30 |
||
Sat 16-09-2017 |
RHK Oostende A - S 20u30 |
Wibac B - S 20u30 |
Geraardsbergen A - S 10u45 |
Wervik A - S 11u00 |
Gistel Oostende D - S 13u00 |
||||||
Sun 17-09-2017 |
Leuven Bears B - S 17u30 |
Sint-Niklaas A - S 12u00 |
Asse-Ternat A - S 15u30 |
Oostende Bredene B - S 09u00 |
|||||||
Sat 23-09-2017 |
S - Anderlecht A 20u00 |
S - Wevelgem A 17u00 |
S - Koekelare B 17u00 |
Oudenburg A - S 17u00 |
S - Oostende Bredene M 14u30 |
S - Tielt A 14u30 |
S - Avanti Brugge Oef 12u30 |
||||
Sun 24-09-2017 |
Denderregio A - S 11u00 |
Deinze A - S 16u00 |
De Pinte A - S 10u00 |
||||||||
Sat 30-09-2017 |
Us Lambusart A - S 20u30 |
Melco Ieper B - S 18u30 |
ACJ Brugge B - S 19u00 |
S - Gistel Oostende B 16u00 |
ACJ Brugge B - S 15u15 |
Knokke-Heist A - S 11u00 |
|||||
Sun 01-10-2017 |
S - Rc Brugge A 16u00 |
S - Aalstar A 16u00 |
S - Laarne A 14u00 |
Koksijde A - S 11u00 |
|||||||
Sat 07-10-2017 |
S - Bavi Vilvoorde A 20u00 |
S - Wytewa Roeselare A 17u00 |
Oostende A - S 11u00 |
Guco Lier A - S 10u45 |
Gistel Oostende C - S 13u00 |
Guco Lier A - S 14u45 |
S - Oostkamp B 14u30 |
||||
Sat 14-10-2017 |
Loyers A - S 20u45 |
Knokke-Heist A - S 20u45 |
Knokke Heist B - S 18u15 |
S - Zwevezele A 13u30 |
Blankenberge B - S 09u00 |
||||||
Sun 15-10-2017 |
S - Wevelgem A 16u00 |
S - Zele A 14u00 |
S - Glory Bazel A 14u00 |
Izegem A - S 10u00 |
|||||||
Sat 21-10-2017 |
Racing Brugge B - S 18u00 |
Oudenburg A - S 20u30 |
Rc Brugge A - S 12u00 |
Aalstar A - S 13u30 |
S - Melco Ieper B 16u00 |
Blankenberge A - S 09u00 |
|||||
Sun 22-10-2017 |
Gistel Oostende B - S 11u00 |
Laarne A - S 11u00 |
Gistel Oostende M - S 09u00 |
||||||||
Sat 28-10-2017 |
S - De Pinte A 20u00 |
S - Koksijde A 17u00 |
S - Koksijde B 17u00 |
S - Denderregio A 12u30 |
S - Deinze A 12u30 |
S - Desselgem A 13u30 |
S - De Pinte A 14u30 |
S - Kortrijk Sport B Oef 10u30 |
Blankenberge B - S 14u00 |
S - BS Brugge A 14u30 |
|
Sun 29-10-2017 |
Brasschaat - S B VL 11u00 |
||||||||||
Wed 01-11-2017 |
S - Izegem A B WVL 15u00 |
S - Telenet Oostende A B VL 17u00 |
|||||||||
Sat 04-11-2017 |
S - Kortrijk Sport A 20u00 |
S - Gistel Oostende C B WVL 17u00 |
S - Falco Gent B VL 14u30 |
Oostkamp A - S B WVL 12u00 |
Izegem A - S B WVL 15u00 |
S - Telenet Oostende A B WVL 14u30 |
S - BS Waregem A B WVL 12u30 |
Basket Blankenberge C - S 11u00 |
|||
Sun 05-11-2017 |
Wikings Kortrijk B (+15) - S B WVL 09u00 |
||||||||||
Tue 07-11-2017 |
S - Eernegem A Oef 18u00 |
||||||||||
Fri 10-11-2017 |
Mons Hainaut B - S 21u00 |
||||||||||
Sat 11-11-2017 |
Middelkerke A - S 20u30 |
Middelkerke B - S 18u15 |
Leuven Bears A - S 13u00 |
Antwerp Giants A - S 15u00 |
Gullegem A - S 17u00 |
Middelkerke B - S 16u00 |
Poperinge B - S 09u00 |
BS Brugge A - S 14u00 |
|||
Sun 12-11-2017 |
Bavi Gent A - S 10u00 |
||||||||||
Sat 18-11-2017 |
S - Blankenberge A 20u00 |
S - Blankenberge B 17u45 |
S - Dessel-Retie A 10u30 |
S - Oxaco Boechout A 12u30 |
S - De Panne A (KNO) 13u30 |
S - Oostende Bredene A 12u30 |
S - De Panne A 14u30 |
S - Gistel Oostende C 10u30 |
S - Knokke-Heist A 14u30 |
||
Sat 25-11-2017 |
S - Oostkamp A 21u00 |
S - Avanti Brugge A 18u45 |
S - Kontich Wolves A 12u15 |
S - Gembo Borgerhout A 12u15 |
Eernegem A - S 11u00 |
S - Sint-Niklase Condors A 14u15 |
S - Zedelgem A 16u15 |
S - Roeselare A 16u15 |
S - Blankenberge B 14u15 |
||
Fri 01-12-2017 |
Belgrade A - S 21u00 |
||||||||||
Sat 02-12-2017 |
Iebac Ieper A - S 20u15 |
S - Blankenberge A B WVL 10u00 |
Zedelgem A - S B WVL 14u30 |
De Panne A - S 14u00 |
|||||||
Sun 03-12-2017 |
Poperinge A - S 17u00 |
||||||||||
Sat 09-12-2017 |
Falco Gent A - S 20u15 |
S - Koekelare A 17u00 |
S - Ruddervoorde B 17u00 |
S - Blankenberge B Oef 14u30 |
S - Koekelare Oef 14u30 |
||||||
Sat 16-12-2017 |
S - Woluwe A 20u00 |
S - Gistel Oostende C 17u00 |
S - Gistel Oostende D 17u00 |
S - ACJ Brugge A (KNO) 13u30 |
S - Basket Blankenberge C 14u30 |
||||||
Sun 17-12-2017 |
S - Peanuts Sijsele 09u00 |
||||||||||
Fri 05-01-2018 |
Willebroek A - S Oef 20u45 |
||||||||||
Sat 06-01-2018 |
Oedelem A - S 20u30 |
Oxaco Boechout A - S 12u00 |
Knokke-Heist A - S 13u30 |
Koksijde A - S 14u30 |
|||||||
Sun 07-01-2018 |
Wikings Kortrijk A - S 11u00 |
Dessel-Retie A - S 16u30 |
ZwevegemDeerlijk B - S 09u00 |
Oostende Bredene A - S 13u45 |
S - Peanuts Tielt 13u00 |
||||||
Sat 13-01-2018 |
S - Leuven Bears B 20u00 |
S - RHK Oostende A 17u00 |
S - Wibac B 17u00 |
Guco Lier A - S 12u15 |
S - Wervik A 12u30 |
Soba Antwerpen A - S 10u00 |
S - Oostende Bredene B 14u30 |
S - Gistel Oostende D 14u30 |
S - Koksijde A 10u30 |
||
Sun 14-01-2018 |
K-Basketteam Kortrijk A - S 10u30 |
||||||||||
Sat 20-01-2018 |
Anderlecht A - S 20u45 |
Wevelgem A - S 20u00 |
Gistel Oostende A - S 13u00 |
Racing Brugge A - S 12u00 |
S - Oudenburg A 12u00 |
Oostende Bredene M - S 12u30 |
Tielt A - S 11u00 |
||||
Sun 21-01-2018 |
Koekelare B - S 17u00 |
Leuven Bears A - S 10u30 |
|||||||||
Sat 27-01-2018 |
S - Melco Ieper B 17u00 |
S - ACJ Brugge B 17u00 |
S - Gistel Oostende A B WVL 14u30 |
S - Gistel Oostende B 12u30 |
|||||||
Sun 28-01-2018 |
K-Basketteam Kortrijk A - S B WVL 14u30 |
S - Peanuts Zedelgem 09u00 |
|||||||||
Sat 03-02-2018 |
Bavi Vilvoorde A - S 20u00 |
S - Leuven Bears A 10u00 |
S - Antwerp Giants A (KNO) 14u45 |
S - Gistel Oostende C 12u00 |
S - Bavi Gent A 14u00 |
Oostkamp B - S 15u00 |
Knokke-Heist A - S 13u30 |
||||
Sun 04-02-2018 |
Wytewa Roeselare A - S 17u00 |
Avanti Brugge A - S 11u00 |
S - Peanuts Oostrozebeke 09u00 |
||||||||
Sat 10-02-2018 |
ACJ Brugge B (+10) - S B WVL 19u00 |
S (+10) - Koksijde A B WVL 17u00 |
S - Gistel Oostende A 10u30 |
S - Racing Brugge A (KNO) 13u30 |
Zwevezele A - S 11u00 |
S - Leuven Bears A 12u30 |
S - ACJ Brugge B 12u30 |
S - Koksijde A 10u30 |
S - Avanti Brugge A 14u30 |
||
Sat 17-02-2018 |
S - Loyers A 20u00 |
S - Knokke-Heist A 17u00 |
S - Knokke Heist B 17u00 |
Kontich Wolves A - S 12u00 |
Gembo Borgerhout A - S 13u30 |
S - Izegem A 14u30 |
|||||
Sun 18-02-2018 |
Sint-Niklase Condors A - S 10u00 |
||||||||||
Sat 24-02-2018 |
S - Gistel Oostende B 20u00 |
S - Racing Brugge B 17u00 |
S - Oudenburg A 17u00 |
S - Guco Lier A 12u30 |
S - K-Basketteam Kortrijk A (KNO) 13u30 |
Melco Ieper B - S 11u00 |
S - Soba Antwerpen A 12u30 |
S - Gistel Oostende M 14u30 |
S - Blankenberge B 14u30 |
S - BBC Oostkamp B 10u30 |
|
Sat 03-03-2018 |
Desselgem A - S 10u30 |
BBC Oostkamp B - S 13u30 |
|||||||||
Sun 04-03-2018 |
S - BBC Oostkamp B (+5) B WVL 17u00 |
S (+5) - ZwevegemDeerlijk B B WVL 14u30 |
S - Peanuts De Haan 13u00 |
||||||||
Sat 10-03-2018 |
De Pinte A - S 20u30 |
Koksijde A - S 19u30 |
Koksijde B - S 17u30 |
BS Waregem A - S B WVL 14u30 |
S - Moorsele A 12u00 |
||||||
Sat 17-03-2018 |
S - Mons Hainaut B 20u00 |
S - Middelkerke A 17u00 |
S - Middelkerke B 17u00 |
S - Antwerp Giants A 10u30 |
Falco Gent A - S 13u00 |
S - Gullegem A 12u30 |
S - Wevelgem A 12u30 |
S - Middelkerke B 14u30 |
S - Poperinge B 10u30 |
S - Knokke-Heist A 14u30 |
|
Sun 18-03-2018 |
Kortrijk Sport A - S 13u30 |
S - Peanuts Knokke 09u00 |
|||||||||
Sat 24-03-2018 |
Oostkamp A - S 20u45 |
Blankenberge A - S 20u30 |
Blankenberge B - S 18u30 |
S - Brasschaat A (KNO) 12u30 |
Aarschot A - S 16u00 |
Zedelgem A - S 12u30 |
Avanti Brugge A - S 12u15 |
||||
Sun 25-03-2018 |
Bavi Vilvoorde A - S 11u00 |
Roeselare A - S 11u00 |
|||||||||
Sat 31-03-2018 |
Kortrijk Sport A - S 20u30 |
||||||||||
Mon 02-04-2018 |
S - Us Lambusart A 17u00 |
||||||||||
Sat 07-04-2018 |
S - Belgrade A 20u00 |
S - Poperinge A 17u00 |
S - Iebac Ieper A 17u00 |
S - Houthalen A 10u30 |
S - Eernegem A 12u30 |
S - Izegem A 12u30 |
S - Blue Stars Brugge A 14u30 |
S - Oostende Bredene 10u30 |
|||
Sat 14-04-2018 |
Antwerp Giants A - S 15u00 |
ACJ Brugge A - S 17u00 |
Wevelgem A - S 13u00 |
De Panne A - S 15u00 |
Gistel Oostende C - S 11u00 |
||||||
Sun 15-04-2018 |
Koekelare A - S 17u00 |
Ruddervoorde B - S 09u00 |
Brasschaat A - S 13u00 |
Gistel Oostende B - S 09u00 |
|||||||
Sat 21-04-2018 |
S - Bavi Vilvoorde A 10u00 |
S - Falco Gent A (KNO) 12u30 |
Gistel Oostende B - S 15u00 |
S - Aarschot A 12u00 |
|||||||
Sat 28-04-2018 |
Houthalen A - S 12u00 |
S - Kortrijk Sport A (KNO) 12u30 |
De Panne A - S 12u00 |
Izegem A - S 15u00 |
|||||||
Fri 04-05-2018 |
S - Avanti Brugge (+10) B WVL 21u00 |
||||||||||
Sat 05-05-2018 |
S - ZwevegemDeerlijk B (+5) B WVL 21u00 |