One
Kris De Pauw
Two
Gertjan Dehaese
Three
Naomie Steenacker
U21
Gertjan Dehaese
U16A
Lander Maus
U16B
Tom Hofman
U14
Amina Zwanckaert
U12
Warre Vandecasteele
U10
C├ędric Marechal
BBS
Tom Hofman
Thu
08-08-2019
S - Sgolba Aalter A
Oef 20u00
         
Sat
10-08-2019
S - Kortrijk Spurs A
B BE 20u30
         
Wed
14-08-2019
S - Okapi Aalstar A
Oef 20u00
         
Fri
16-08-2019
   S - Marke A
B WVL 20u00
       
Sun
18-08-2019
Geel A - S
B BE 16u00
         
Mon
19-08-2019
   ACJ Brugge A - S
B WVL 20u30
       
Sat
24-08-2019
   Izegem C - S
B WVL 16u45
  Blankenberge A - S
Oef 11u00
     
Sun
25-08-2019
Pepinster A - S
B BE 15u00
         
Wed
28-08-2019
Hansbeke A - S
Oef 20u00
         
Sat
31-08-2019
S - Gembo Borgerhout A
B BE 19u00
    BBC Poperinge A - S
13u00
Avanti Brugge A - S
Oef 16u00
    
Sun
01-09-2019
S - Racing Luxembourg
Oef 15u00
  S - Tielt C
B WVL 17u00
       
Sat
07-09-2019
S - Spirou Basket B
20u30
S - ZwevegemDeerlijk B
17u30
S - ZwevegemDeerlijk D
17u30
  S - Wytewa Roeselare A
14u00
Kortrijk Spurs B - S
B WVL 12u00
S - Langemark A
B WVL 14u00
S - BC Knokke-Heist A
12u00
  
Sun
08-09-2019
       Blankenberge A - S
09u00
   
Sat
14-09-2019
Basket Waregem A - S
20u00
Middelkerke A - S
20u30
BBC Oudenburg A - S
20u30
Geraardsbergen A - S
11u15
ZwevegemDeerlijk A - S
13u00
BBC Oudenburg A - S
15u00
    
Fri
20-09-2019
Gistel Oostende A - S
21u00
         
Sat
21-09-2019
  S - Avanti Brugge A
20u30
S - Blankenberge B
17u30
S - Blankenberge A
10u00
S - BBC Poperinge A
12u00
S - Kortrijk Spurs B
10u00
S - Avanti Brugge B
14u00
S - BC Oostende A
12u00
S - Avanti Brugge A
14u00
 
Sat
28-09-2019
    S - Aalstar A
10u00
S - Rc Brugge A
12u00
S - Jeugd Gentson B
10u00
S - Oostende Bredene A
14u00
  S - Blankenberge A
14u00
 
Sun
29-09-2019
S - Gembo Borgerhout A
16u30
S - Wevelgem-Moorsele A
14u00
S - Wevelgem-Moorsele B
14u00
       
Sat
05-10-2019
1ste Poule H - S
B VL 00u00
   Falco Gent B - S
13u00
   Gistel Oostende B - S
13u00
Gistel Oostende A - S
09u00
ACJ Brugge A - S
14u00
 
Sun
06-10-2019
  S - Tegenstander
B WVL 00u00
S - Tegenstander
B WVL 00u00
  BBC Izegem A - S
13u00
Gistel Oostende B - S
13u00
    
Sat
12-10-2019
S - Guco Lier A
20u30
S - BBC Poperinge A
17u30
S - BBC Poperinge B
17u30
S - Falco Gent B
10u00
S - BBC Izegem A
12u00
S - LDP Donza B
10u00
S - Izegem A
14u00
S - Blankenberge A
12u00
S - Gistel Oostende B
14u00
 
Sun
13-10-2019
     Melco Ieper A - S
14u00
     
Sat
19-10-2019
BBC Lommel A - S
20u30
BC Knokke-Heist A - S
20u30
BC Knokke-Heist B - S
18u15
   Kortrijk Spurs B - S
10u00
Avanti Brugge B - S
14u00
BC Oostende A - S
11u00
Avanti Brugge A - S
12u00
 
Sat
26-10-2019
S - Gent Hawks A
20u30
S - Racing Brugge B
17u30
S - VK Iebac Ieper B
17u30
S - Wevelgem-Moorsele A
12u00
S - Wevelgem-Moorsele A
14u00
     
Fri
01-11-2019
Limburg United B - S
21u00
         
Sat
02-11-2019
   Kortrijk Spurs E - S
18u00
   S - Oostrozebeke A
B WVL 10u00
Wervik A - S
B WVL 09u00
   
Sun
03-11-2019
  Kortrijk Spurs C - S
15u00
  Aalstar A - S
12u30
Rc Brugge A - S
09u00
   Wielsbeke A - S
B WVL 09u00
  
Sat
09-11-2019
S - Melsele-Beveren A
20u30
S - RHK Oostende A
17u30
S - Middelkerke B
17u30
S - Geraardsbergen A
10u00
S - ZwevegemDeerlijk A
12u00
S - BBC Oudenburg A
10u00
S - Blankenberge A
14u00
S - Knesselare A
12u00
S - Tielt A
14u00
 
Sat
16-11-2019
    Oostkamp A - S
12u00
Wytewa Roeselare A - S
16u15
LDP Donza B - S
15u30
Izegem A - S
15u00
Blankenberge A - S
11u00
Gistel Oostende B - S
09u00
 
Sun
17-11-2019
S - Tegenstander
B VL 00u00
         
Sat
23-11-2019
S - Royal IV Brussel
20u30
S - BC Kortrijk A
17u30
S - Gistel Oostende D
17u30
  S - Melco Ieper A
12u00
S - Gistel Oostende B
10u00
S - Gistel Oostende B
14u00
S - Gistel Oostende A
10u00
S - ACJ Brugge A
14u00
 
Sat
30-11-2019
LDP Donza A - S
20u30
  BBC Desselgem B - S
18u30
Wevelgem-Moorsele A - S
13u00
Wevelgem-Moorsele A - S
15u00
Jeugd Gentson B - S
14u45
  BC Knokke-Heist A - S
13u00
Blankenberge A - S
09u00
 
Sun
01-12-2019
  Wytewa Roeselare A - S
17u00
     Oostende Bredene A - S
12u00
   
Sat
07-12-2019
S - Melco Ieper A
20u30
S - Wikings Kortrijk A
17u30
S - Melco Ieper D
17u30
S - Oostkamp A
10u00
     Tielt A - S
11u00
 
Sun
08-12-2019
        Knesselare A - S
09u00
  
Sat
14-12-2019
Oxaco Boechout A - S
20u45
BBC Koksijde A - S
19u30
BBC Koksijde B - S
17u30
Blankenberge A - S
11u00
    S - Wytewa Roeselare A
B WVL 00u00
  
Sat
21-12-2019
      Jeugdbasket Zwevegem A - S
B WVL 13u00
    
Sun
22-12-2019
S - Tegenstander
B VL 00u00
S - Tegenstander
B WVL 00u00
S - Tegenstander
B WVL 00u00
S - Tegenstander
B WVL 00u00
   Kortrijk Spurs B - S
B WVL 10u00
   
Sat
04-01-2020
        S - Start Ronde 2
00u00
S - Start Ronde 2
00u00
 
Sun
05-01-2020
Spirou Basket B - S
15u00
ZwevegemDeerlijk B - S
15u00
ZwevegemDeerlijk D - S
13u00
S - Tegenstander
B WVL 00u00
S - Tegenstander
B WVL 00u00
S - Tegenstander
B WVL 00u00
S - Tegenstander
B WVL 00u00
   
Sat
11-01-2020
S - Basket Waregem A
20u30
S - Middelkerke A
17u30
S - BBC Oudenburg A
17u30
  S - Start Ronde 2
00u00
S - Start Ronde 2
00u00
S - Start Ronde 2
00u00
   
Sat
18-01-2020
   Blankenberge B - S
18u00
       
Sun
19-01-2020
S - Gistel Oostende A
16u00
Avanti Brugge A - S
11u00
        
Sat
25-01-2020
Gembo Borgerhout A - S
20u30
Wevelgem-Moorsele A - S
20u15
Wevelgem-Moorsele B - S
18u00
S - Tegenstander
B WVL 00u00
S - Tegenstander
B WVL 00u00
S - Tegenstander
B WVL 00u00
S - Tegenstander
B WVL 00u00
S - Tegenstander
B WVL 00u00
  
Sun
02-02-2020
S - Tegenstander
B VL 00u00
   S - Start Ronde 2
00u00
      
Sun
09-02-2020
Guco Lier A - S
14u00
BBC Poperinge A - S
17u00
BBC Poperinge B - S
15u00
       
Sat
15-02-2020
S - BBC Lommel A
20u30
S - BC Knokke-Heist A
17u30
S - BC Knokke-Heist B
17u30
       
Sat
22-02-2020
Gent Hawks A - S
20u15
Racing Brugge B - S
18u15
VK Iebac Ieper B - S
18u00
     S - Tegenstander
B WVL 00u00
  
Sat
29-02-2020
  RHK Oostende A - S
20u45
Middelkerke B - S
20u00
       
Sun
01-03-2020
Melsele-Beveren A - S
14u30
         
Sat
07-03-2020
S - Limburg United B
20u30
S - Kortrijk Spurs C
17u30
S - Kortrijk Spurs E
17u30
       
Sat
14-03-2020
Royal IV Brussel - S
19u30
  Gistel Oostende D - S
20u30
       
Sun
15-03-2020
  BC Kortrijk A - S
17u00
        
Sat
21-03-2020
S - Tegenstander
B VL 00u00
   S - Tegenstander
B WVL 00u00
S - Tegenstander
B WVL 00u00
S - Tegenstander
B WVL 00u00
S - Tegenstander
B WVL 00u00
S - Tegenstander
B WVL 00u00
  
Sat
28-03-2020
Melco Ieper A - S
20u45
  Melco Ieper D - S
16u00
       
Sun
29-03-2020
  Wikings Kortrijk A - S
10u30
        
Sun
05-04-2020
S - LDP Donza A
16u30
S - Wytewa Roeselare A
14u00
S - BBC Desselgem B
14u00
       
Sat
11-04-2020
    S - Tegenstander
B WVL 00u00
S - Tegenstander
B WVL 00u00
S - Tegenstander
B WVL 00u00
S - Tegenstander
B WVL 00u00
S - Tegenstander
B WVL 00u00
  
Sat
18-04-2020
S - Oxaco Boechout A
20u30
S - BBC Koksijde A
17u30
S - BBC Koksijde B
17u30
       
Sat
25-04-2020
  S - Tegenstander
B WVL 00u00
        
Sat
02-05-2020
  Tegenstander - S
B WVL 00u00
        
Sat
16-05-2020
  S - Tegenstander
B WVL 00u00
        

Laatst gewijzigd op: 15-08-2019 om 09u46