One
Tibo T'Joncke
Two
Gertjan Dehaese
Three
Lander Maus
U18
Lander Maus
U16
Amina Zwanckaert
U14
C├ędric Marechal
U12
Gertjan Dehaese
U10
Jonas Vanhauter
BBS
TBD
Sat
26-09-2020
S - 1/16 Finale
B BE 00u00
    Sgolba Aalter A - S
11u15
KBT ION Waregem A - S
13u00
BC Knokke-Heist A - S
16u00
BC Knokke-Heist A - S
11u00
 
Sun
27-09-2020
1ste Poule D - S
B VL 00u00
1ste Poule K - S
B WVL 00u00
S - 1/16 Finale
B WVL 00u00
KBBC Laarne A - S
17u00
     
Sat
03-10-2020
BBCA Neufchâteau A - S
20u45
  Olympos Marke A - S
21u00
S - ZwevegemDeerlijk A
11u00
S - KBBC Oostkamp B
11u00
S - Basket SKT Ieper A
13u00
S - BC Oostende A
13u00
S - KBBC Oostkamp A
15u00
 
Sun
04-10-2020
  Rc Brugge B - S
15u45
       
Sat
10-10-2020
S - Haantjes Oudenaarde A
20u30
S - Kortrijk Spurs C
17u30
S - Kortrijk Spurs E
17u30
S - KBBC Oostkamp A
11u00
S - Zedelgem A
11u00
S - BBC Zulte A
13u00
S - Blankenberge A
13u00
S - BJM Knesselare A
15u00
 
Sat
17-10-2020
KBBC Oostkamp A - S
20u30
   Sgolba Aalter A - S
16u45
  Avanti Brugge A - S
17u00
KBBC Oostkamp A - S
15u00
Blankenberge A - S
09u00
 
Sun
18-10-2020
  Poperinge A - S
17u00
Poperinge B - S
15u00
  Gistel Oostende C - S
09u00
    
Sat
24-10-2020
S - BBC Falco Gent A
20u30
S - BC Vagant Kortrijk A
17u30
S - ACJ Brugge A
17u30
S - Bredene A
11u00
S - Roeselare B
11u00
S - Roeselare A
13u00
S - Gistel Oostende A
13u00
S - KBT ION Waregem A
15u00
 
Sat
31-10-2020
1/8 Finale - S
B VL 00u00
S - 1/8 Finale
B WVL 00u00
  S - Oxaco Boechout A
B VL 11u00
S - Olympos Marke A
B WVL 15u00
S - Okapi Aalst A
B VL 13u00
Desselgem A - S
B WVL 10u00
S - Kortrijk Spurs B
15u00
 
Sat
07-11-2020
S - Gistel Oostende A
20u30
S - Middelkerke A
17u30
S - Basket Izegem C
17u30
      
Fri
13-11-2020
United Woluwe A - S
21u00
        
Sat
14-11-2020
    KBBC Oostkamp A - S
14u00
Zedelgem A - S
17u00
BBC Zulte A - S
15u00
Blankenberge A - S
11u00
BJM Knesselare A - S
12u15
 
Sun
15-11-2020
  Koekelare A - S
17u00
Koekelare B - S
14u45
      
Sat
21-11-2020
S - Leuven Bears B
20u30
S - Basket Izegem A
17u30
S - BBC Heuvelland A
17u30
S - Sgolba Aalter A
11u00
S - Gistel Oostende C
11u00
S - Avanti Brugge A
13u00
S - KBBC Oostkamp A
13u00
S - Blankenberge A
15u00
 
Sat
28-11-2020
   Langemark A - S
20u15
Antwerp Giants A - S
B VL 00u00
Basket SKT Ieper B - S
B WVL 11u00
  Oostrozebeke A - S
B WVL 11u00
Kortrijk Spurs B - S
11u30
 
Sun
29-11-2020
Bavi Vilvoorde A - S
15u30
Roeselare A - S
18u00
    LDP Donza A - S
B VL 12u00
   
Sat
05-12-2020
S - Royal Nivelles A
20u30
S - ZwevegemDeerlijk A
17u30
S - ZwevegemDeerlijk C
17u30
    BC Oostende A - S
13u00
S - Zedelgem A
15u00
 
Sat
12-12-2020
GSG Aarschot A - S
20u45
  BBV Oedelem A - S
20u15
    S - BC Knokke-Heist A
13u00
Zedelgem A - S
15u00
 
Sun
13-12-2020
  Wikings Kortrijk A - S
10u30
       
Sun
20-12-2020
    S - 1/8 Finale
B VL 00u00
S - 1/8 Finale
B WVL 00u00
S - 1/8 Finale
B VL 00u00
   
Sun
03-01-2021
       S - 1/16 Finale
B WVL 00u00
  
Sat
09-01-2021
  S - Basket SKT Ieper C
17u30
S - KBBC Oostkamp C
17u30
      
Sat
16-01-2021
  Wevelgem A - S
20u15
Wevelgem B - S
18u00
      
Sun
17-01-2021
Royal IV BXL B - S
14u00
        
Sat
23-01-2021
S - RPC Anderlecht A
20u30
S - Gistel Oostende B
17u30
S - Gistel Oostende D
17u30
      
Sat
06-02-2021
S - BBCA Neufchâteau A
20u30
S - Rc Brugge B
17u30
S - Olympos Marke A
17u30
      
Sat
13-02-2021
   Kortrijk Spurs E - S
16u00
      
Sun
14-02-2021
Haantjes Oudenaarde A - S
17u00
Kortrijk Spurs C - S
14u30
       
Sat
20-02-2021
S - KBBC Oostkamp A
20u30
S - Poperinge A
17u30
S - Poperinge B
17u30
      
Fri
26-02-2021
BBC Falco Gent A - S
20u45
        
Sat
27-02-2021
   ACJ Brugge A - S
20u30
      
Sun
28-02-2021
  BC Vagant Kortrijk A - S
16u30
       
Sat
06-03-2021
S - United Woluwe A
20u30
S - Koekelare A
17u30
S - Koekelare B
17u30
      
Sat
13-03-2021
  Middelkerke A - S
20u30
Basket Izegem C - S
19u30
      
Sun
14-03-2021
Gistel Oostende A - S
14u30
        
Sat
27-03-2021
  Basket Izegem A - S
20u30
BBC Heuvelland A - S
21u00
      
Sun
28-03-2021
Leuven Bears B - S
17u00
        
Sat
10-04-2021
S - Bavi Vilvoorde A
20u30
S - Roeselare A
17u30
S - Langemark A
17u30
      
Sat
17-04-2021
Royal Nivelles A - S
21u00
ZwevegemDeerlijk A - S
20u30
ZwevegemDeerlijk C - S
16u30
      
Sat
24-04-2021
S - GSG Aarschot A
20u30
S - Wikings Kortrijk A
17u30
S - BBV Oedelem A
17u30
      
Sat
01-05-2021
  Basket SKT Ieper C - S
16u00
   KBBC Oostkamp B - S
13u00
Basket SKT Ieper A - S
13u00
   
Sun
02-05-2021
   KBBC Oostkamp C - S
11u00
ZwevegemDeerlijk A - S
15u00
    KBBC Oostkamp A - S
09u00
 
Sat
08-05-2021
S - Royal IV BXL B
20u30
S - Wevelgem A
17u30
S - Wevelgem B
17u30
S - KBBC Laarne A
11u00
S - Sgolba Aalter A
11u00
S - KBT ION Waregem A
13u00
S - KBT ION Waregem A
B WVL 13u00
S - BC Knokke-Heist A
15u00
 
Sat
15-05-2021
RPC Anderlecht A - S
20u00
  Gistel Oostende D - S
20u30
Bredene A - S
11u00
  Roeselare A - S
14u30
Gistel Oostende A - S
11u00
KBT ION Waregem A - S
13u00
 
Sun
16-05-2021
  Gistel Oostende B - S
11u00
   Roeselare B - S
13u00
    
Thu
05-08-2021
S - Melco Ieper A
Oef 20u30
        
Sun
08-08-2021
S - Hansbeke A
Oef 20u30
        
Thu
12-08-2021
Asse-Ternat A - S
Oef 20u30
        
Sun
15-08-2021
S - Kortrijk Spurs A
Oef 18u30
S - Jeugd Gentson A
Oef 20u45
S - KBBC Oostkamp B
B WVL 20u45
      
Mon
16-08-2021
  LDP Donza C - S
Oef 16u00
       
Sun
22-08-2021
  S - Sgolba Aalter A
Oef 17u30
S - BBV Oedelem A
B WVL 17u30
      
Mon
23-08-2021
  Laarne A - S
Oef 15u00
Kortrijk Spurs G - S
B WVL 16u30
      
Thu
26-08-2021
Rc Brugge A - S
Oef 20u30
        
Sun
29-08-2021
  BJM Knesselare A - S
Oef 20u30
Rc Brugge C - S
B WVL 20u30
      
Mon
30-08-2021
  Sgolba Aalter B - S
Oef 16u00
       
Wed
01-09-2021
  Meetjesland A - S
Oef 20u30
       
Sun
05-09-2021
       BJM Knesselare A - S
Oef 12u15
  

Laatst gewijzigd op: 05-08-2020 om 20u41