One
Tibo T'Joncke
Two
Lander Maus
Three
Miguel Jolly
U18
Lander Maus
U16
Joachim Provoost
U14
C├ędric Marechal
U12
Gertjan Dehaese
U10
Jonas Vanhauter
BBS
Amina Zwanckaert
Sun
15-08-2021
Gentson A - S
Oef 17u00
        
Sat
21-08-2021
S - Royal IV BXL A
B BE 20u30
        
Wed
25-08-2021
S - LDP Donza A
Oef 20u15
        
Sat
28-08-2021
BBC Geel A - S
B BE 20u30
        
Sun
29-08-2021
  Sgolba Aalter A - S
Oef 17u00
Sgolba Aalter B - S
Oef 15u00
   Helios Zottegem B - S
Oef 11u00
   
Wed
01-09-2021
Rc Brugge A - S
Oef 20u30
        
Sat
04-09-2021
S - Belgrade A
B BE 20u30
S - BC Knokke-Heist A
Oef 18u00
S - Zedelgem B
Oef 18u00
S - SKT Ieper A
Oef 11u00
  S - LDP Donza B
Oef 13u00
   
Wed
08-09-2021
  Gent Oost Eagles B - S
Oef 20u30
       
Sat
11-09-2021
Hasselt BT A - S
B BE 20u30
  S - BBC Heuvelland A
B WVL 18u30
S - BBC Falco Gent A
B VL 14u00
  S - Elite Academy Antwerp A
B VL 16u00
   
Sun
12-09-2021
Hansbeke A - S
Oef 17u00
        
Wed
15-09-2021
SKT Ieper A - S
Oef 21u00
        
Sat
18-09-2021
S (+10) - Leuven Bears A
B BE 20u00
   S - Blankenberge A
11u00
S - Rc Brugge A
11u00
S - Blankenberge A
13u00
S - Avanti Brugge B
13u00
  
Thu
23-09-2021
  Iebac B - S
B WVL 20u15
       
Sat
25-09-2021
BC Gistel Oostende A - S
20u30
   Aartselaar A - S
12u00
BC Gistel Oostende B - S
11u00
  S - Zedelgem C
13u00
S - Rc Brugge A
15u00
 
Sun
26-09-2021
  BC Gistel Oostende B - S
11u00
KBBC Oostkamp C - S
11u00
      
Sat
02-10-2021
S - Basket Boom A
20u45
S - Mibac Middelkerke A
18u00
S - Oostrozebeke A
18u00
S - KBBC Oostkamp A
11u00
S - Sgolba Aalter A
15u00
S - BC Oostende A
13u00
Blankenberge B - S
09u00
  
Sat
09-10-2021
RPC Anderlecht A - S
20u00
  BC Knokke-Heist B - S
18u15
Olicsa Antwerpen A - S
11u00
Zedelgem A - S
11u00
BC Gistel Oostende A - S
13u00
De Panne B - S
13u00
BC Gistel Oostende C - S
09u00
 
Sun
10-10-2021
  Koekelaere A - S
17u00
       
Sat
16-10-2021
S - Mechelen B
20u45
S - Izegem A
18u00
S - BBC Oudenburg A
18u00
S - BBC Houtem A
11u00
S - KBBC Oostkamp A
11u00
S - BJM Knesselare A
13u00
S - Rc Brugge A
13u00
S - Eernegem A
15u00
 
Sat
23-10-2021
   BBV Oedelem A - S
20u15
Blankenberge A - S
11u00
Rc Brugge A - S
09u00
Blankenberge A - S
13u00
Avanti Brugge B - S
12u00
  
Sun
24-10-2021
Belgrade BC A - S
15u00
Wikings Kortrijk A - S
10u30
       
Sat
30-10-2021
S - 1/8 Finale Tegenstander
B BE 00u00
S - 1/16 Finale Tegenstander
B WVL 00u00
  Sint-Niklaas A - S
B VL 10u00
Gullegem A - S
B WVL 13u00
Guco Lier A - S
B VL 11u00
  Blankenberge A - S
09u00
 
Sun
31-10-2021
BBC Geel A - S
B VL 16u00
        
Sat
06-11-2021
S - KBBC Oostkamp A
20u45
S - Roeselaere A
18u00
S - BC Gistel Oostende D
18u00
KBBC Oostkamp A - S
12u00
  BC Oostende A - S
15u00
   
Sun
07-11-2021
     Sgolba Aalter A - S
13u15
    
Sat
13-11-2021
   Kortriijk Spurs E - S
20u15
S - Aartselaar A
11u00
S - BC Gistel Oostende B
11u00
   Rc Brugge A - S
10u45
 
Sun
14-11-2021
Antwerp Giants B - S
13u00
Basket Poperinge A - S
17u00
     Zedelgem C - S
13u00
  
Sat
20-11-2021
S - Royal Nivelles A
20u45
S - Rc Brugge B
18u00
S - Basket Avelgem B
18u00
S - Olicsa Antwerpen A
11u00
S - Zedelgem A
11u00
S - BC Gistel Oostende A
13u00
S - De Panne B
13u00
S - BC Gistel Oostende C
15u00
 
Fri
26-11-2021
Basket Woluwé A - S
21u00
        
Sat
27-11-2021
  ZwevegemDeerlijk A - S
20u30
ZwevegemDeerlijk C - S
16u30
BBC Houtem A - S
10u00
KBBC Oostkamp A - S
15u00
  Rc Brugge A - S
13u15
Eernegem A - S
15u00
 
Sun
28-11-2021
      BJM Knesselare A - S
17u00
   
Sat
04-12-2021
S - Royal IV BXL B
20u45
S - Wevelgem-Moorsele A
18u00
S - Olympos Marke A
18u00
S - KBBC Zolder A
B VL 11u00
   S - Blankenberge B
13u00
S - Blankenberge A
15u00
 
Sat
11-12-2021
S - 1/4 Finale Tegenstander
B BE 00u00
SKT Ieper C - S
16u00
Mibac Middelkerke B - S
18u15
      
Sun
12-12-2021
Bavi Vilvoorde A - S
15u00
        
Fri
17-12-2021
BBC Falco Gent A - S
20u45
        
Sat
18-12-2021
   Oostende Bredene A - S
20u15
      
Sun
19-12-2021
  Kortriijk Spurs C - S
11u00
       
Wed
29-12-2021
S - 1/8 Finale Tegenstander
B VL 00u00
        
Sat
08-01-2022
S - Willebroek A
20u45
S - BC Vagant Kortrijk A
18u00
S - KBT Waregem C
18u00
S - 1/8 Finales Tegenstander
B VL 00u00
S - Basket Poperinge A
B WVL 00u00
S - 1/8 Finales Tegenstander
B VL 00u00
   
Sun
16-01-2022
S - BC Gistel Oostende A
17u00
S - BC Gistel Oostende B
14u00
S - KBBC Oostkamp C
14u00
      
Sat
22-01-2022
Basket Boom A - S
20u45
Mibac Middelkerke A - S
20u30
Oostrozebeke A - S
20u00
      
Sat
29-01-2022
S - 1/4 Finale Tegenstander
B VL 00u00
S - 1/8 Finales Tegenstander
B WVL 00u00
   S - 1/8 Finales Tegenstander
B WVL 00u00
    
Sun
06-02-2022
S - RPC Anderlecht A
14u00
S - Koekelaere A
17u00
S - BC Knokke-Heist B
17u00
      
Sat
12-02-2022
Mechelen B - S
17u00
Izegem A - S
20u30
BBC Oudenburg A - S
20u30
      
Sat
19-02-2022
S - Belgrade BC A
20u45
S - Wikings Kortrijk A
18u00
S - BBV Oedelem A
18u00
      
Sat
26-02-2022
KBBC Oostkamp A - S
20u45
        
Sun
27-02-2022
  Roeselaere A - S
17u00
BC Gistel Oostende D - S
15u00
      
Sat
05-03-2022
S - Antwerp Giants B
20u45
S - Basket Poperinge A
18u00
S - Kortriijk Spurs E
18u00
      
Sat
12-03-2022
Royal Nivelles A - S
21u00
Rc Brugge B - S
18u30
       
Sun
13-03-2022
   Basket Avelgem B - S
15u00
      
Sat
19-03-2022
  S - 1/4 Finales Tegenstander
B WVL 00u00
       
Sat
26-03-2022
S - Basket Woluwé A
20u45
S - ZwevegemDeerlijk A
18u00
S - ZwevegemDeerlijk C
18u00
      
Sat
02-04-2022
  Wevelgem-Moorsele A - S
20u15
Olympos Marke A - S
20u00
      
Sun
03-04-2022
Royal IV BXL B - S
15u30
        
Sat
09-04-2022
S - Bavi Vilvoorde A
20u45
S - SKT Ieper C
18u00
S - Mibac Middelkerke B
18u00
      
Sun
24-04-2022
S - BBC Falco Gent A
17u00
S - Kortriijk Spurs C
14u00
S - Oostende Bredene A
14u00
      
Sat
30-04-2022
Willebroek A - S
20u15
  KBT Waregem C - S
17u00
      
Sun
01-05-2022
  BC Vagant Kortrijk A - S
17u30
       

Laatst gewijzigd op: 17-09-2021 om 08u52