One
Gunther De Pauw
Two
Cédric Maréchal
U21
Cédric Maréchal
U18
Frederic Pieters
U16
J'Nathan Bullock
U14-10 (R2)
Ruben / Robin
U14-11 (R2)
Tibo Denoyel
U14-R (R2)
Sander De Grande
U12A (R2)
Hans Dabaut
U12B (R2)
Hendrik Deschildre
U10 (R2)
Ivan & Daan
U8
Duncan en Connor
U14A (R1)
Ruben en Robin
U14B (R1)
Tibo Denoyel
U12 (R1)
Hans Dabaut
U10 (R1)
Hendrik Deschildre
Thu
10-08-2023
S - Rc Brugge A
Oef 19u30
               
Sat
12-08-2023
BCCA Neufchâteua A - S (+5)
B BE 18u00
Blankenberge A - S
Oef 20u00
              
Fri
18-08-2023
  S - Middelkerke A
Oef 20u00
              
Sun
20-08-2023
BC Sprimont A - S
B BE 15u00
   BBC Denderleeuw A - S
Oef 17u00
            
Wed
23-08-2023
S - SKT Ieper B
Oef 20u00
               
Sat
26-08-2023
S - RBC Ciney A
B BE 20u15
   BBC Wervik A - S
Oef 10u00
            
Sun
27-08-2023
  ACJ Brugge A - S
Oef 18u00
              Avanti Brugge A - S
Oef 11u00
Sat
02-09-2023
S - Antwerp Giants B
B BE 20u15
S - Oostkamp U21A
Oef 13u00
  S - Aalter B
Oef 17u00
S - SKT Ieper A
Oef 15u00
        S - Sijsele U14B
Oef 17u00
S - Sijsele U14A
Oef 17u00
S - Rc Brugge B
Oef 15u00
S - Bbv Oedelem A
Oef 13u00
Sun
03-09-2023
     S - Blankenberge A
Oef 14u00
           
Fri
08-09-2023
KBGO Basket@Sea A - S
Oef 20u30
               
Sat
09-09-2023
    KBBC Bavi Gent A - S
Oef 13u30
S - Kortrijk Spurs A
B VL 17u00
        Racing Brugge A - S
B WVL 15u30
   
Sun
10-09-2023
    KBGO Basket@Sea B - S
B WVL 13u00
            
Thu
14-09-2023
S - KBT ION Waregem A
Oef 20u00
               
Sat
16-09-2023
     Sint-Niklase Condors A - S
10u00
        KBGO Basket@Sea C - S
13u00
Eernegem A - S
09u00
KBGO Basket@Sea E - S
09u00
 
Sun
17-09-2023
   Sint-Niklase Condors A - S
13u00
KBBC De Panne A - S
11u00
            
Sat
23-09-2023
S - BC Guco Lier B
20u15
S - Rapid Langemark A
17u00
S - BBC Aartselaar A
11u00
S - BBC Koksijde A
13u00
S - KBGO Basket@Sea A
17u00
        S - KBGO Basket@Sea B
15u00
S - Bbv Oedelem A
13u00
S - BC Oostende B
15u00
S - Bredene A
11u00
Sat
30-09-2023
  KBT ION Waregem C - S
17u00
  Racing Brugge A - S
13u30
         Racing Brugge A - S
15u30
   
Sun
01-10-2023
S - Union BC Quaregnon A
17u00
  Sobabee Zwijndrecht A - S
12u30
  Sobabee Zwijndrecht A - S
12u30
         Blankenberge C - S
13u00
Blankenberge A - S
09u00
Torhout A - S
13u00
Sat
07-10-2023
S - Basket Willeboek A
20u15
S - Wytewa Roeselare B
17u00
S - Panters Baasrode A
11u00
S - Blankenberge A
13u00
S - Olicsa Antwerpen A
17u00
        S - BC Oostende D
15u00
S - ACJ Brugge A
13u00
S - Avanti Brugge B
15u00
S - Avanti Brugge B
11u00
Sat
14-10-2023
B.C. L'9 Flénu A - S
20u30
BC Knokke-Heist A - S
20u30
  BC Knokke-Heist A - S
15u30
Oostrozebeke A - S
17u00
        BC Knokke-Heist A - S
11u00
KBBC Oostkamp B - S
15u15
BC Knokke-Heist A - S
09u00
Zedelgem Lions A - S
13u00
Sun
15-10-2023
   Bobcat Wielsbeke A - S
13u00
             
Sat
21-10-2023
S - United Basket Woluwé A
20u15
S - BBC Gullegem A
17u00
S - Sint-Niklase Condors A
11u00
S - KBBC De Panne A
13u00
S - Sint-Niklase Condors A
17u00
        S - KBGO Basket@Sea C
15u00
S - Eernegem A
13u00
S - KBGO Basket@Sea E
15u00
S - Blankenberge A
11u00
Sat
28-10-2023
  S - Basket Avelgem A
B WVL 17u00
  S - Desselgem A
B WVL 15u00
KBGO Basket@Sea A - S
B VL 10u00
        S - Deerlijk-Zwevegem A
B WVL 13u00
  Oostrozebeke A - S
B WVL 15u00
 
Sun
29-10-2023
   Sobabee Zwijndrecht A - S
B VL 12u30
             
Wed
01-11-2023
Kontich Wolves A - S
B VL 20u15
               
Sat
04-11-2023
KBBC Oostkamp A - S
20u30
VK Iebac Ieper A - S
20u15
S - Antwerp Giants A
B VL 11u00
S - Racing Brugge A
13u00
S - Sobabee Zwijndrecht A
15u00
        S - Racing Brugge A
15u00
S - Blankenberge C
13u00
  
Sat
11-11-2023
S - Esneux St-Louis A
20u15
S - BC Delrue JP Oostende A
17u00
BBC Aartselaar A - S
10u00
          KBGO Basket@Sea B - S
11u00
Bbv Oedelem A - S
14u30
  
Sun
12-11-2023
    BBC Koksijde A - S
15u00
KBGO Basket@Sea A - S
15u30
          BC Oostende B - S
11u00
Bredene A - S
11u30
Sat
18-11-2023
Royal Nivelles A - S
20u00
Avanti Brugge B - S
18u00
Panters Baasrode A - S
10u00
Blankenberge A - S
15u30
Olicsa Antwerpen A - S
13u00
        BC Oostende D - S
14u00
ACJ Brugge A - S
15u00
Avanti Brugge B - S
13u00
Avanti Brugge B - S
13u00
Sat
25-11-2023
   S - KBBC Bavi Gent A
B VL 11u00
S - BC Knokke-Heist A
13u00
S - Oostrozebeke A
15u00
        S - BC Knokke-Heist A
09u00
S - KBBC Oostkamp B
13u00
S - BC Knokke-Heist A
15u00
S - Zedelgem Lions A
11u00
Sun
26-11-2023
S - Phantoms Boom A
17u00
S - Basket Desselgem A
14u00
              
Sat
02-12-2023
  Blankenberge A - S (+5)
B WVL 20u30
S - Bobcat Wielsbeke A
11u00
S - KBBC De Panne A
B WVL 13u00
S - Willebroek A
B VL 15u00
        S - KBBC Oostkamp A
B WVL 13u00
  S - Blankenberge A
15u00
S - Torhout A
11u00
Sat
09-12-2023
BC Asse-Ternat A - S
20u15
Basket Izegem B - S
18u00
S - Sobabee Zwijndrecht A
11u00
            S - Zedelgem Lions A
B WVL 11u00
Blankenberge A - S
13u00
Sat
16-12-2023
S - Royal IV Brussels B
20u15
S - Basket Tielt A
17u00
              
Sat
23-12-2023
S - Bavi Vilvoorde A
20u15
S - Bobcat Wielsbeke A
17u00
              
Fri
05-01-2024
  S - SKT Ieper C
B WVL 20u30
              
Sat
06-01-2024
               S - Wibac BBC A
B WVL 11u00
 
Sat
13-01-2024
RSW Liège B - S
19u00
Bbv Oedelem A - S
20u30
   Okapi Aalst B - S
14u30
  Knokke-Heist A - S
11u00
  S - Bbv Oedelem A
11u00
S - Oudenburg A
09u00
Blue Stars Brugge A - S
10u30
     
Sun
14-01-2024
    Deerlijk-Zwevegem A - S
13u00
  KBBC De Panne A - S
17u00
  Tielt A - S
14u00
        
Fri
19-01-2024
BC Guco Lier B - S
20u30
               
Sat
20-01-2024
    Roeselare B - S
15u00
Kortrijk Spurs B - S
12u15
KBGO Basket@Sea B - S
11u00
  Eernegem A - S
09u00
BBC Koksijde A - S
15u30
  Wevelgem-Moorsele A - S
09u00
     
Sun
21-01-2024
       Blankenberge C - S
13u00
         
Sat
27-01-2024
Basket Willeboek A - S
20u15
Rapid Langemark A - S
20u15
         KBGO Basket@Sea A - S
09u00
     
Sun
28-01-2024
    Deerlijk-Zwevegem A - S
B WVL 11u00
     Blankenberge A - S
B WVL 09u00
Torhout A - S
13u00
      
Sat
03-02-2024
Union BC Quaregnon A - S
20u00
S - KBT ION Waregem C
17u00
S - KBT Waregem A
11u00
S - BBC Wervik A
15u00
S - Wevelgem-Moorsele A
11u00
S - Mibac Middelkerke A
13u00
S - BBC Assenede B
13u00
S - Blankenberge D
09u00
S - BC Oostende B
17u00
S - Eernegem A
09u00
S - Blankenberge A
15u00
     
Sat
10-02-2024
          Blue Stars Brugge B - S
13u00
      
Fri
16-02-2024
United Basket Woluwé A - S
21u00
Wytewa Roeselare B - S
21u00
              
Sat
17-02-2024
   KBBC Oostkamp A - S
11u15
             
Sat
24-02-2024
   S - BBC Falco Gent A
11u00
S - KBT Waregem B
13u00
S - Gent-Oost Eagles A
13u00
S - BC Oostende D
15u00
S - BC Oostende C
09u00
S - Zedelgem B
09u00
S - BC Knokke-Heist A
15u00
  S - Kortrijk Spurs A
11u00
     
Sun
25-02-2024
S - B.C. L'9 Flénu A
14u00
S - BC Knokke-Heist A
17u00
              
Sat
02-03-2024
    Blankenberge B - S
15u00
KBBC Oostkamp A - S
13u15
BBC Koksijde A - S
13u30
   Blankenberge B - S
09u00
Avanti Brugge Dames B - S
16u00
KBBC De Panne A - S
13u00
     
Sun
03-03-2024
Esneux St-Louis A - S
16u00
BBC Gullegem A - S
11u00
LDP Donza A - S
14u00
    Basket Meetjesland A - S
13u30
         
Sat
09-03-2024
S - KBBC Oostkamp A
20u15
S - VK Iebac Ieper A
17u00
Leuven Bears A - S
11u00
S - KBT Waregem B
15u00
S - Avanti Brugge A
17u00
S - KBBC Oostkamp A
15u00
S - Sgolba Aalter B
13u00
S - Avanti Brugge D
11u00
Avanti Brugge Dames A - S
16u00
Blankenberge C - S
15u00
S - KBBC Oostkamp B
13u00
     
Sat
16-03-2024
Phantoms Boom A - S
20u30
   S - Roeselare B
13u00
S - Kortrijk Spurs B
11u00
S - KBGO Basket@Sea B
15u00
S - Blankenberge C
13u00
S - Eernegem A
09u00
S - BBC Koksijde A
15u00
S - Torhout A
09u00
S - Wevelgem-Moorsele A
11u00
     
Sun
17-03-2024
  BC Delrue JP Oostende A - S
11u00
              
Sat
23-03-2024
S - Royal Nivelles A
20u15
S - Avanti Brugge B
17u00
S - Leuven Bears A
11u00
S - Deerlijk-Zwevegem A
11u00
S - Okapi Aalst B
17u00
S - KBBC De Panne A
15u00
S - Knokke-Heist A
13u00
S - Tielt A
13u00
Bbv Oedelem A - S
12u45
Oudenburg A - S
13u30
S - Blue Stars Brugge A
15u00
     
Sat
30-03-2024
S - RSW Liège B
20u15
               
Sat
13-04-2024
  Basket Desselgem A - S
20u15
S - KBBC Oostkamp A
11u00
       S - Blue Stars Brugge B
09u00
S - KBGO Basket@Sea A
11u00
     
Sun
14-04-2024
Bavi Vilvoorde A - S
15u00
               
Sat
20-04-2024
S - BC Asse-Ternat A
20u15
S - Basket Izegem B
17u00
  BBC Wervik A - S
15u00
  Mibac Middelkerke A - S
16u00
    Eernegem A - S
11u00
Blankenberge A - S
09u00
     
Sun
21-04-2024
   KBT Waregem A - S
15u00
  Wevelgem-Moorsele A - S
11u00
  BBC Assenede B - S
09u00
Blankenberge D - S
11u00
BC Oostende B - S
09u00
       
Sat
27-04-2024
Royal IV Brussels B - S
20u15
Basket Tielt A - S
20u15
BBC Falco Gent A - S
11u00
KBT Waregem B - S
14u00
Avanti Brugge A - S
15u00
KBBC Oostkamp A - S
15u15
Sgolba Aalter B - S
14u00
  S - Avanti Brugge Dames A
11u00
S - Blankenberge C
09u00
KBBC Oostkamp B - S
15u00
     
Sun
28-04-2024
        Avanti Brugge D - S
13u00
        
Sat
04-05-2024
  S - Bbv Oedelem A
20u00
S - LDP Donza A
11u00
S - Blankenberge B
13u00
S - KBBC Oostkamp A
17u00
S - BBC Koksijde A
15u00
S - Basket Meetjesland A
13u00
  S - Blankenberge B
15u00
S - Avanti Brugge Dames B
17u00
S - KBBC De Panne A
11u00
     
Sat
11-05-2024
     Gent-Oost Eagles A - S
15u00
BC Oostende D - S
14u00
BC Oostende C - S
16u45
  BC Knokke-Heist A - S
09u00
  Kortrijk Spurs A - S
09u30
     
Sun
12-05-2024
  Bobcat Wielsbeke A - S
11u00
  KBT Waregem B - S
15u00
    Zedelgem B - S
13u00
        

Laatst gewijzigd op: 28-02-2024 om 16u33