Klassement Basket Sijsele One (TDM2a)

  Sijsele ANT BOO MEC WIL WOL VIL GEN GIS OOS BEL BXL NIV AND
Basket Sijsele   76-82 74-52 102-63 72-68 88-86 64-85 80-76 67-75 71-74 80-41 20-0 92-67 77-74
Antwerp Giants B 87-64   96-59 112-75 86-58 89-80 82-66 94-70 75-62   67-48 85-52 90-53 87-69
Basket Boom A 67-71 61-82   86-65 60-67 82-65 44-93 77-81 86-75 85-79 72-59 83-95 59-56 72-88
Basket Mechelen B 77-99   67-86   78-84 74-86 80-100 74-113 72-105   58-79 76-95 83-80 87-91
Basket Willebroek A 79-75 66-76 88-93 81-59   72-73 69-85 78-71 75-51 90-83 71-60 65-71 82-73 67-76
Basket Woluw√© A 55-69 62-80 73-83 82-68 84-73   78-80   64-82 75-70 69-66 86-90 76-74 78-94
Bavi Vilvoorde A 65-63 66-57 81-50 81-74 85-62 87-80   77-60 71-68 68-61 89-62 76-59 73-70 94-54
BBC Falco Gent A 94-72 68-77 76-64 96-77 87-74   86-77   79-72 86-89 64-69 70-66 91-63 82-57
Gistel Oostende A 66-56 62-87 87-75 95-56 74-66 75-61 70-64 80-63   76-57 44-71 84-67 102-75 85-57
KBBC Oostkamp A 86-74 79-70 94-93 100-71 69-77 77-83 68-70 90-72 86-67   93-85 93-76 87-63 102-73
Namur-Belgrade A 69-87 52-85 87-71 79-66 59-68 92-59 52-94 75-71 65-93 69-64   63-57   108-105
Royal IV BXL B 74-75 62-82 92-65 84-66 58-60 74-59 61-69 72-70 60-96 65-75 78-62   91-75 69-66
Royal Nivelles A 79-55 59-72 87-60 96-70 74-69 65-91 60-86 63-62 73-69 89-75 53-67 76-86   76-65
RPC Anderlecht A 63-79   83-70 94-85 71-87 80-73 74-106 73-86 66-69 87-90 80-91 20-0 50-78  

 gespeeldgewonnenverlorengescoordtegentotaal
1.Bavi Vilvoorde A262332088170872
2.Antwerp Giants B232121900146965
3.Gistel Oostende A261791984179460
4.Basket Sijsele2615111902180456
5.Basket Willebroek A2613131896190352
6.KBBC Oostkamp A2414101941183552
7.Namur-Belgrade A2512131730183849
8.BBC Falco Gent A2412121874179048
9.Royal IV BXL B2612141754181748
10.Basket Boom A269171855206144
11.Royal Nivelles A259161777190343
12.Basket Woluwé A249151778188442
13.RPC Anderlecht A258171810199841
14.Basket Mechelen B241231721220626

Laatst gewijzigd: 01-05-2022 om 11u14
 Ontwerp: Bart D'hoore  
Copyright © 2005 - 2022 basketsijsele.be (Pagina geladen in 0.06s)
Websitebeheer: Steven